KONTAKT:

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

ECOart SALON ROLLAND

ACADEMY ROLLAND “HNECTAR”

3. 11. 2014 školení profesionálů ACADEMY ROLLAND “HNECTAR” #4 kadeřníky

Zajímáte se o zdravý životní styl propojen s krásou a láskou k přírodě? Chcete, aby Vaši klienti odcházeli se zdravými a lesklými vlasy? A ať jim neprosvítají šediny? Přijďte se naučit pracovat s vlasovou kosmetikou ROLLAND OWAY přímo na modelkách. Vaši zákazníci se k Vám budou vracet pro jedinečnou péči plnou přírody a odcházet spokojení s produkty na domácí použití. Zajímáte se o zdravý životní styl propojen s krásou a láskou k přírodě?

A víte, která bylina je nejvhodnější právě pro vlasy a vlasovou pokožku Vašich klientů? První barvící regenerační péče s efektem vlasového liftingu balená ve skle, dodá vlasům lesk, zacelí strukturu
Přijměte pozvání na seminář a workshop Rolland Hnectar, kde se dovíte všechno k úspěšnému barvení revolučním Hnectarem baleným ve skle. Zažijte pocit absolutní spokojenosti svých zákazníků.

Dne  3. 11. 2014 jsme Vás naučili používat Hnectar a neodešli jste nalehko! Každý z účastníků dostal dárek v podobě Hnectaru dle vlastního výběru! Zkrášlující barvící nectar bez amoniaku, parafenylendiaminu, resorcinolu, minerálních olejů, alkoholu a parfemace. Základem jsou nektary z biodynamického černého bezu, organického slézu, papamielu a etické yerba mate. Smyslný barvící nektar využívá schopnosti přírodního cukru, zvyšuje buněčnou hydrataci a zpomaluje proces stárnutí. Díky příznivým účinkům na vlasové buňky, přírodní cukry sacharóza, glukóza a fruktóza, obsažené ve směsi nektarů (biodynamicky pěstovaného černého bezu, organického slézu a papamielu), jsou schopny zachytit molekuly vody, vyplnit místa bez hydratace a vytvářet rezervy, čímž zajišťují dlouhodobou jemnost, zářivost a svěžest vlasů.

..

..