KONTAKT:

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

BROW STYLING

BROW STYLING (úprava obočí)

BROW STYLING (úprava obočí)
 
Chcete mít krásné a přitom stále přirozené obočí? 
ECOart SALON OWAY nabízí úpravu a barvení obočí známější technikou Bio Browhenna nebo technikou s názvem ICROBLANDING (MIKROPIGMENTACE).
 
Icroblanding (mikropigmentace) je nejpřirozenější forma zahušťování obočí nebo změny tvaru, kdy za pomocí čepelkového pera zanášíme pigment do svrchní části pokožky. Průběh pigmentace začíná společnou úvahou a domluvou pigmentu, který se zvolí podle barvy pokožky a chloupků. Následně se nanese umrtvovací anestetikum, po 15 minutách nakreslí tvar obočí. Přikládá se velký důraz na tvar a klenutí obličeje zákazníka. Ve chvíle, kdy se schválí tvar, tak se na úpravě začíná pracovat. Na každého zákazníka je používaná sterilní zabalená čepelka. Celkový čas procedury je cca 1,5 hodiny. Doporučená je korekce za cca 1,5 měsíce, kdy se doplní vypadaný pigment, popřípadě obočí zahustí, ztmaví nebo pigment ubere. Po aplikaci se nesmíte na oblast obočí používat jakékoliv krémy, make-up a vodu po dobu vyloupnutí stroupků (maximálně 10 dnů). Po dobu 3 týdny po aplikaci se nesmí jít do sauna, solária, páry,  nebo na slunce – je potřeba si obličej na sluníčku chránit. 
 
Bio Browhenna vydrží déle než normální barva a je šetrnější ombre tattoe efekt k upravě tvaru podle parametru obličeje. Barva se zachytí i na kůži a má velmi přirozený vzhled. Brow henna proniká do svrchní části kůže a je vhodná pro ty, kteří nechtějí permanentní zákrok ovlivňující barvu svého obočí.  U této metody je postup následující: obočí upravíme (threadling – trhání nití, pinzeta), upravíme tvar podle přání zákazníka a dále nanášíme několik vrstev henny. Po 20 minutách setřeme pigment z upraveného obočí. 
.
Pokud si klient vyžádá mohou se u služby BROW Styling (úprava obočí) použít produkty z řady OWAY HEAD.SPA PREMIUM, které jsou nejen pro regeneraci vlasů a pokožky hlavy, ale také na obličej a celé tělo. Můžete si dopřát jemnou čistící exfoliaci s regenerací zároveň a to u nás v našem OWAY salonu v rámci holistic wellness procedur, ale zároveň následně pro domácí využití.
.
Ve službách si pracovníci doplňují, kombinují a inovují i další materiály, kterými jsou u úpravy obočí pigmenty na brow bio hennu nebo mikropigmentaci. Při všech službách používáme léčebnou sílu v kombinaci s wellness spa atmosférou a svými jemnými zlatými ručičkami.
.
.
Ceny služeb:

ICROBLANDING (MIKROPIGMENTACE) – 3900,-

  • korekce 1,5 – 3 měsíce za 1300,-
  • korekce po 3 měsících až 1 roku za 2800,- 

 

Bio Browhenna

  • úprava tvaru a barvení (tattoo efekt) – 800,-
  • barvení stávajících chloupků – 400,-

 

 

Objednat se můžete na recepci na tel: 725 783 123.

 

 
Vážení zákazníci,
v příštím týdnu bude OWAY showroom otevřen 2.,4. a 6.11. od 12 do 18h.
Děkujeme za pochopení!
Tým OWAY