KONTAKT:

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Ceník Head.Spa péče

Ceník Head.Spa péče

 
Pomocí unikátní OWAY TRICHO ANALYZER – diagnostická kamera, která analyzuje do hloubky zdravotní stav pokožky vlasů a napomůže tak kadeřníkům přesně určit problémy, kterými vlasová pokožka klientů trpí a navrhnout její cílenou léčbu.
….
Léčebná kúra HEAD.SPA je doporučovaná formou 5 aplikací v pravidelných týdenních intervalech. Lze je samozřejmě aplikovat nárazově.
g74a5997
 
NOVÁ HEAD SPA PÉČE – Herbs & Clay Peeling Cleansing
.
Salonní péče spojuje čtyři vzácné ingredience. 100% detoxikační přírodní byliny a amazonský růžový jíl umožňují jemnou čistící exfoliaci. Jíl a zcela „čistá“ směs třech éterických olejů obohacuje více vjemový rituál a navozuje pohodu. Tímto rituálem dochází k odstranění stresu a toxinů, naopak vlasy a vlasová pokožka získává potřebnou vitalitu a energii.Stres, agresivní vlivy a intenzivní každodenní život zatěžují rovnováhu celého organismu, včetně kůže a vlasů. Nové exkluzivní salonní ošetření HERBS & CLAY PEELING CLEANSING obsahuje 100% detoxikační přírodní byliny a jíl umožňující jemnou čistící exfoliaci. Péče využívá pouze biodynamického rozmarýnu, organické přesličky, fair-trade získaného amazonského růžového jílu a mýdlové ořechy, ucelená harmonizující péče dodává vašim vlasům a vlasové pokožce vitalitu.
Rovnováha s vesmírem pro zvýšení efektivity
Měsíc má vliv na výsadbu a sklizeň rostlin, určuje odliv a příliv, má dokonce vliv na plodnost a porodnost, zvyšuje růst vlasů a rovněž má pozitivní vliv na krásu. Biodynamické zemědělství také úzce souvisí s dodržováním lunárního kalendáře. Péče Herbs & Clay Peeling Cleansing ve spojení s měsíčních fází zvyšuje sílu a účinnost. Jakým způsobem?
dorůstající měsíc (z novu do úplňku)
.
Při dorůstajícím Měsícem jsou mízy stromů v plném proudu. Kořeny absorbují potravu, rostliny výrazně rostou. V tuto dobu je ideální čas pro péči antioxidant , pro posílení vlasové pokožky a detoxikaci vlasového vlákna.
.
► doporučované postupy: HERBS & CLAY PEELING CLEANSER + ANTIOXIDANT BLEND nebo STRENGTHENING BLEND
ubývající měsíc (od úplňku k novu)
.
S ubývajícím Měsícem se tempo zpomalí, odpočinek pro přípravu nového začátku. To je ten správný čas k provedení uklidňující, čistící a zklidňující péče nejen pro vlasovou pokožku, ale i vlasové vlákno.
► doporučované postupy: HERBS & CLAY PEELING CLEANSER + RELAXING BLEND
 
 
 
Služba    Všechny délky vlasů*   Muži* 
HERBS & CLAY PEELING CLEANSER 490 CZK  490 CZK   
SOOTHING  zklidňující program 5 procedůr 2450 CZK 2450CZK  
 
 
 
 
TYPY PROBLEMATICKÉ POKOŽKY:
Citlivá pokožka – kúra HAED.SPA SOOTHING
Projevy: Svědivá pokožka, zarudnutí a nepříjemný, pálivý pocit.
Řešení s HEAD.SPA: jemné ošetření šamponovou neetoxylovanou lázní, která zanechává pokožku čistou a bez podráždění. Osvěžující a jemné balsamikové extrakty poskytují okamžitou úlevu a mají silný protizánětlivý účinek. Žlutodřev zklidňuje a působí proti podráždění, zvyšuje přirozenou obranyschopnost pokožky.

Služba    Všechny délky vlasů*   Muži* 
SOOTHING zklidňující léčba Žlutodřevem a biodynamickým Smilem Italským 490 CZK  490 CZK   
SOOTHING  zklidňující program 5 procedůr 2450 CZK 2450CZK  
….
 
soothing
..
..
Lupy (mastné nebo suché) – kúra HEAD.SPA PURIFYING:
..
Projevy: Tvorba suchých nebo mastných šupin. V těžkých případech žlutočervené papuly na okrajích vlasové části, za ušima, v zevním zvukovodu, na obočí i na kořeni nosu. U této nemoci nedochází ke ztrátě vlasů.
Řešení s HEAD.SPA: Kombinací antimikrobakteriálních a osvěžujících přírodních extraktů. Přírodní extrakty jako je biodynamický rozmarýn, organický tymián a biotechnologické extrakty jako je crinipan – čištící molekula, která účinně bojuje s bakterií malassetia furfur způsobující lupy, a biolin, sladké probiotikum stimulující plodnost “hodné” bakterie, to vše pro posílení a vyvážení přirozené obranyschopnosti pokožky hlavy.
..
…….
Služba  Všechny délky vlasů* Muži* 
PURIFYING očistná léčba Puricomplexem či organickou Vrbou a biodynamickým Tymiánem 490 CZK 490 CZK
PURIFYING očistný program 5 procedůr 2450 CZK  2450 CZK 

….
purifying_oily
..
..
Mastící se pokožka – kúra HEAD.SPA REBALANCING:
..
Projevy: Velmi častá potřeba mytí vlasů, dochází tak výraznému vysušování délek a konečků vlasů. Vlasy plihnou do dvou hodin po umytí, tvoří pramínky a působí tak dojmem řídkých vlasů.
Řešení s HEAD.SPA: Z pokožky hlavy a vlasů je velice jemně a šetrně odstaněná přebytečná mastnota. Přináší svěžest a dokonale čistí vlasy a vlasovou pokožku, k tomu využívá detoxikační a stahující bílou amazonskou hlínu, stimulační a normalizační mikronizovanou šalvěj a ploštičník, rostlinný extrakt, který potlačuje enzymy odpovědné za nadměrnou produkci kožního mazu.”
……
 Služba   Všechny délky vlasů*  Muži* 
REBALANCING detoxikační ošetření mastné pokožky Amazonskou hlínou a biodynamickou Šalvějí 490 CZK  490 CZK  
REBALANCING  detoxikační program 5 procedůr 2450 CZK 2450 CZK 
 ..
..
rebalancing
..
..
..
Ztráta vlasů – kúra HEAD.SPA HAIR-LOSS:
..
Projevy a okolnosti: velký stres, špatný krevní oběh, špatná strava, nedostatek určitých vitamínů, některé druhy léků, které mají vedlejší účinky způsobující úbytek vlasů, genetické předpoklady, hormonální změny – způsobené například poruchou štítné žlázy, ale i nerovnováhou testosteronu. Řešení s HEAD.SPA: zlepšuje kvalitu vlasů a zlepšuje jejich ukotvení ve folikulu, což prodlužuje životnost vlasu (anagennífáze), navrací vlasům jejich přirozený objem.
..
  Služba   Všechny délky vlasů*   Muži* 
HAIR-LOSS léčba proti vypadávání vlasů s rostlinnými kmenovými buňkami a Dynagenem  278 CZK 278 CZK

..

hair%20loss_vivifying 
 …

* k ceně za výše uvedené služby je nutno přičíst foukanou vlasů a

vyživující styling Infine:

 
Krátké vlasy: 150 CZK  
Středně dlouhé vlasy: 150 CZK  
Dlouhé vlasy:  300 CZK 
Dlouhé a husté vlasy: 
 
 300 CZK

.

.

…….