KONTAKT:

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Ceník Hmelt – revitalizační barevné pigmenty

Barvící systém Hmelt je revolucí v barvícím systému značky OWAY, která přichází s unikátní péčí určenou pro salónní i domácí použití. Hmelt je založen na rostlinných fair trade  pigmentech, které  zajistí jedinečný a vysněný odstín všech osobitých zákazníků. Hmelt umožňuje sebevyjádření  prostřednictvím jedinečné barvy. Hmelt nabízí přímé barvící pigmenty výhradně do rukou profesionálních vlasových mágů, či Hmelt masku, která je díky snadné aplikaci určena i pro domácí použití.K dostání v 9-ti barevných odstínech. 

.

OWAY HMELT – PŘÍMÝ PIGMENT

Nejšetrenější a nejekologičtější přímý pigment na trhu

  • pro salónní použití

Oway Hmelt je revitalizující barvící koncentrát s obsahem čistých fair trade rostlinných fytopigmentů, které jsou získávány ze semen biodynamicky pěstovaných léčivých rostlin, díky kterým budou vlasy zdravé a plné lesku.

Rostlinné pigmenty rozjasňují vlasové vlákno ať už přirozených či barvených vlasů. Díky nim budete moci poskytnout svým zákazníkum vysoce individualizovanou péči, která znovu rozzáří stávající barvu, zakryje šediny nebo dodá nové barevné odlesky zesvětleným vlasům.

Jednotlivé barevné pigmenty lze i mixovat a regulovat přitom intenzitu barevných odstínu. Pro použití OWAY Hmelt není zapotřebí žádné aktivační činidlo a lze jej kombinovat také s produkty OWAY. Hmelt je možné míchat s Hcolor, Hnectar a Hmilk No Stress, jednoduše jej lze také přidat do šampónů či masek. Jistě Vás bude bavit i míchat jednotlivé Hmelt pigmenty mezi sebou či aplikovat pigmenty přímo na vlasy a vytvořit tak jednotlivé  barevné prameny či oživit barvené či přirozené vlasy jedním zářivě barevným proužkem.

.

OWAY HMELT –  MASKA

  • pro domácí i salónní použití

Maska Hmelt oživuje a zintenzivňuje barvu a brilantnost barevných a přirozených vlasů. Vlasům dodává jasné odlesky a prodlužuje trvání barvy vlasů. Organická divizna dodává neuvěřitelný jas, šťovík kadeřavý remineralizuje vlasové vlákno. Chrání a hydratuje ošetřené a přirozené vlasy do hloubky. Její aplikace je snadná a tak je určena i pro domácí použití. Každého jistě ohromí jak složení, jednoduchost použití, tak  skvělý výsledek.

 

 


*Cena za služby se liší dle zařazení kadeřníka do Hairstylist, Senior hairstylist, Premium hairstylist, ..spotřebou materiálu a délkou vlasů
*Cenu služby určuje kadeřník při konzultaci

 

Služba: krátké vlasy středně dlouhé vlasy dlouhé vlasy velmi dlouhé a husté vlasy muži
Hmelt – přímé pigmenty dle požadovaného výsledku dle požadovaného výsledku dle požadovaného výsledku dle požadovaného výsledku dle požadovaného výsledku
Hmelt maska vč. foukané 500,- 600,- 700,- 700 – 800,- 500,- 
           

.

 

 

.

Vážení zákazníci,
v příštím týdnu bude OWAY showroom otevřen 2.,4. a 6.11. od 12 do 18h.
Děkujeme za pochopení!
Tým OWAY