KONTAKT:

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Ceník masáží

MASÁŽE
 
Chcete zažít relax? Masáž, kde si odpočinete nebo dlouhodobě odstraníte zdravotní problém? 
.
Na jaké druhy masáží se můžete objednat v ECOart SALON OWAY? 
Nabízíme lehké relaxační masáže, u kterých si odpočinete a zapomenete na každodenní starosti. V opačném případě přistupujeme ke službě tak, aby každý zákazník dostal konkrétní techniku, kterou se následně odstraní jeho zdravotní problém. Naše masérka ráda kombinuje techniky a pokud to zdravotní stav klienta dovolí, zařazuje do svých masáží ošetření trigger pointů, akupresuru, baňky i prvky reflexní terapie. Zatoužíte-li však po hebkém dotyku, můžete se objednat například na manuální lymfodrenáž.
.
Poradí vám s autoterapií, jak se správně protáhnout a uvolnit, upozorní na špatné pohybové stereotypy a hlavně vám bude naslouchat.
.
V roce 2000 ukončila studium na diplomovaného ergoterapeuta, ve stejném roce absolvovala dlouhodobý kurz v oboru masér.
.
Přečtěte si článek s naší masérkou, který vyšel na internetovém serveru PROTI ŠEDI –  Oway nabízí nově i masáže, a jsou skvělé!
.
Ve službách si pracovníci doplňují, kombinují a inovují i další převážně přírodní materiály, kterými je v masážích například neutrální mandlový olej nebo OWAY ultra rich body oil (blahodárný tělový olej). Při všech službách používáme léčebnou sílu v kombinaci s wellness spa atmosférou a svými jemnými zlatými ručičkami.
.
V masážích, pokud si klient podle druhu masáže vyžádá se mohou využít produkty z řady OWAY HEAD.SPA PREMIUM, které jsou nejen pro regeneraci vlasů a pokožky hlavy, ale také na obličej a celé tělo. Můžete si dopřát jemnou čistící exfoliaci s regenerací zároveň a to u nás v našem OWAY salonu v rámci holistic wellness procedur, ale zároveň následně pro domácí využití.
.
.
.Cena masáží (na druhu masáže se domluví klient s masérkou):
.
1 hodina 1.290,- / 1,5 hodiny 1.790,- / 2 hodiny 2.290,-

Cena se odvíjí od vybraného času masáže, nikoliv od druhu.

.
.
K výběru široká škála masáží:
  • relaxační masáž
  • baňkování
  • akupresura
  • reflexní terapie
  • masáže trigger pointů

 

Objednat se můžete na recepci na tel: 725 783 123.

 

 

Vážení zákazníci,
v příštím týdnu bude OWAY showroom otevřen 2.,4. a 6.11. od 12 do 18h.
Děkujeme za pochopení!
Tým OWAY