KONTAKT:

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

HAIR.LITFING

HAIR.LIFTING - hloubková regenerace pro extrémně narušené vlasyHloubkově regenerující systém i pro extrémně narušené a zničené vlasy častými nešetrnými úpravami, barvením, trvalením nebo rovnáním žehličkou.

Pomocí unikátní Infrared Hair Remedy – studené žehličky se do vlasů ultrazvukem vpravuje vyživující koktejl ceramidů a/nebo minerálních solí a Rebuilding séra a infračervené paprsky napomáhají celkové regeneraci vlasů. Ultrazvuk a infračervené paprsky vyhlazují a uzavírají povrch vlasů, aby nedocházelo k jeho dalšímu poškozování. Toto ošetření je velice vhodné i pro barvené vlasy – je dokázáno, že klientkám s barvenými vlasy, které pravidelně podstupují HAIR.LIFTING vydrží sytost a intenzita barvy mnohem déle. Barevné pigmenty jsou pevně uzamčeny.

Léčba ultrazvukem a infračervenými paprsky je v dermatologii používaná již několik let a dosahuje vynikajících výsledků. ECOart SALON ROLLAND tuto metodu zavádí jako vůbec první salon i v léčbě a pravidelné péči o vlasy! Ultrazvuk šetrně zaceluje praskliny v kulikule vlasu, vlasové konečky se přestávají třepit! Dejte svým vlasům ještě šanci.