KONTAKT:

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

CHARITATIVNÍ ČINNOST

kolpinguv_dum_1920px-1056-X2Rolland CZ a EcoArt Salon Rolland v čele s Martinou Sikorovou podporují Azylové domy pro matky s dětmi. 

Asociace společenské odpovědnosti představuje nový koncept, tzv. společensky prospěšného networkingu (Social Impact Networking) lidí z vrcholového managementu a vedení, který se opakuje pravidelně v každém z ročních období skrze společensky prospěšný a tematický workshop.

Tentokrát ředitelé strávili odpoledne v zahradě Kolpingova domu – azylového domu pro matky s dětmi, kde společně odstartovali projekt, který se po několik měsíců stane vlastní „jedlou zahrádkou“ a pracovníterapií žen bez domova. Každý z ředitelů společně s jednou ženou bez domova vysadil rostliny, které budou základem pro růst celé komunitní zahrady, již brzy budou maminky a děti sklízet první plody společné práce.

Projekt se uskutečnil ve spolupráci se společensky prospěšným podnikem Kokoza, společností Eco Salon Rolland a charitativním projektem Girls&Business. Za cíl má rozvíjet jak komunitní život skrze městské zahradničení, tak především pomáhat matkám bez domova, které se ocitly v nouzi. Mediálním partnerem projektu byl časopis Nový prostor. Občerstvení zajistil sociální podnik Kavárna Mezi Řádky, který dává práci lidem s mentálním postižením.

FOTOGALERIE ZDE

Více na http://www.spolecenskaodpovednostfirem.cz/obsah/415/reditele-firem-vybudovali-komunitni-zahradu-v-azylovem-domu-pro-matky-s-detmi/

Photo by Jan Hromádko

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás, že jsme tu opět pro Vás v naší klasické otevírací době:

Pondělí 8-18h

Úterý 11-21h

Středa 8-18h

Čtvrtek 11-21h

Pátek a sobota po předchozí domluvě.

Těšíme se na vás!

Eco Salon Oway