KONTAKT:

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

ECOart SALON ROLLAND

DESIGNBLOK 2015 & ECOart SALON ROLLAND & LEEDA

23. 10. 2015 Hair&Fashion koktejl & seminář ROLLAND ACADEMY Hnectar a Hcolor s technology pro profesionály na Vítkově DESIGNBLOK 2015 # ECOart SALON ROLLAND a LEEDA
..
ROLLAND A LEEDA NAMÍCHALY MÓDNÍ KOKTEJL PRO LETOŠNÍ DESIGNBLOK
ROLLAND & ECOart SALON ROLLAND & LEEDA v rámci DESIGNBLOK 2015. V prostorách pražského Vítkova v pátek 23. října 2015 spojili organickou kosmetiku, módu a hudbu v jeden koktejlový večer, po kterém už nic nebudete vidět tak jako dřív. Organická kosmetika ROLLAND ONEWAY má pro své složené a účinky také druhé jméno – super-potrava pro vlasy a pleť. Ty tvoří nejdůležitější základ krásy, pro vytvoření perfektního vzhledu je ale nutné zdravé tělo a tvář ještě správně obléknout. A právě to, jak silné může být spojení kvalitní kosmetiky a originální módy v podání značky Leeda odzbrojující, jste mohli zažít na akci „Fashion koktejl“, která proběhla 23. října v Café Vítkov v rámci letošního Designbloku. „Hosté se mohli těšit na módní přehlídku, kterou jsme připravili ve spolupráci s módní značnou Leeda, ale i na raut v podobě „raw food snack“ a na afterparty s přední českou DJkou IM Cyber. Pro profesionály jsme měli připravený odpolední vzdělávací seminář. Pilotní díl našeho nového projektu, který propojuje vzdělání a krásu ve všech jejích formách“,pod taktovkou Martiny Sikorové, hlavní manažerky Rolland CZ.
Zatímco Rolland na „Fashion koktejlu“ vzdělával, česal a líčil, nejnovější módní kolekci Marks II. představila česká značka Leeda. „Na spolupráci s ROLLAND a ECOart SALON ROLLAND jsem se mimořádně těšila. Spojuje náš koncept udržitelnosti, který podporujeme, ale i přístup ke kráse,“ doplnila designérka Lucie Kutálková, zakladatelka společnosti Leeda, která okouzluje milovníky módy minimalistickým designem a originální úpravou materiálů.
..
Pátek 23. října na Vítkově tedy patřil všem, kdo milují krásu v celé její komplexnosti. V těle i na těle, v duchu i v mysli a také v prostředí, které dělá krásu ještě krásnější.
..
Event byl rozdělen do dvou bloků:
..
16:00 ROLLAND OWAY Seminář & RAW FOOD Snack
..
Seminář ROLLAND OWAY byl určen profesionálům a zvídavým milovníkům nových podnětů. Ti mohli obohatit svou praxi o barvící systémy ROLLAND HCOLOR / HNECTAR. Seminář vedli zkušení konzultanti, kteří zároveň představili novinky v oblasti revoluční péče o vlasy ROLLAND OWAY. Pro účastníky semináře byl připraven RAW FOOD Snack raut.
20:30 MÓDNÍ KOKTEJL ROLLAND & LEEDA & AFTER PARTY & DJ IM CYBER
Modelky učesal a nalíčil na večerní přehlídku ECOart SALON ROLLAND. Krásné dámy pak představili módní kolekci Leeda – Marks II. Hudbu k fashion show připravila DJka IM Cyber, která zahrála také na afterparty.
O ROLLAND ONEWAY
..
Organická vlasová a synergická tělová & pleťová kosmetika ROLLAND OWAY je založená na biodynamických, ekologických a etických principech. Na českém trhu je k dostání už přes 3 roky. Díky čistým výtažkům z bylin, plných vitamínů, minerálů, proteinů, enzymů a koenzymů, antioxidantů a esenciálních olejů, si vysloužila označení „super-potrava pro vlasy a pleť“.
..
O ECOart SALONU ROLLAND
..
Beauty kadeřnický, kosmetický a masérský salón s holistickým přístupem, kde se můžete vzdělávat nejen v oblasti rekvalifikačních kurzů, ale i na seminářích a workshopech zaměřených na různá aktuální témata. Salon pravidelně pořádá lekce jógy, přehlídky a vernisáže za účasti těch nejzajímavějších současných umělců.
..
..
..

..

..
..
..
..
..