KONTAKT:

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Designové číslo jedna v Insidecoru na pražských Vinoradech

Designové číslo jedna v Insidecoru na pražských Vinoradech

ECOart SALON ROLLAND jako číslo 1 v INSIDECORU. Místo, které rozhodně stojí za vidění a osobní návštěvu.

ECOart SALON ROLLAND se stal číslem jedna v doporučených místech v Insidecoru, kde jsou poskytovány služby a zároveň jsou originální svým neotřelým designem. Design je totiž životní styl, stejně jako ROLLAND.

Vinohrady  jsou rozdělené mezi obvody Praha 2, Praha 3 a Praha 10.  Jak již název čtvrti napovídá, na počátku byly vinice. Ty tu vznikaly na popud Karla IV.  po založení Nového Města. Postupně se ale začaly vytrácet a v 18. století se zde nacházely spíše různé usedlosti a letohrádky.

Dnes patří Vinohrady mezi jednu z nejprestižnějších a nejoblíbenějších částí města. V minulosti si je oblíbili například bratři Čapkové a řada dalších známých osobností. Najdete tu jak restaurace první cenové kategorie, tak podniky s příjemnou dávkou folkloru.  Když vás vysedávání po kavárnách omrzí, můžete se jít proběhnout do jednohoECOart SALON ROLLAND jako číslo 1 v INSIDECORU z tamních parků – ať už do Riegrových nebo Havlíčkových sadů. Stále je tu co objevovat.

Zdroj: http://www.insidecor.cz/blog/vinohrady/

 

No Comments

Leave a Comment

Vážení zákazníci,

vzhledem k současné situaci jsme preventivně zavřeli náš provoz.
Sledujte náš web o znovuotevření Vás tam budeme informovat.

Pro nákup kosmetiky můžete využít online objednávky na www.ecoorganicbeauty.cz a PPL či kurýra po Praze. Doručení 3-5 dní.

S pozdravem,
Tým OWAY
604 898 400