KONTAKT:

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

FASHION BY "JJ"

FASHION BY „JJ“

03Jaroslava Jindráková stojí za značkou „JJ“. Kromě autorské ženské módy se zabývá designem vlastních látek a šije i originální oblečení pro dívky. Při navrhování látek se nechává inspirovat obrazy malířky Lu Jindrák Skřivánkové.

.

O značce „JJ“
.
Móda a tvorba byly vždy mým velkým koníčkem, kterému jsme se před mnoha lety chvíli věnovala i vážně. Pak mě ale osud zavál do korporátního světa, kde jsem zakotvila na spoustu let. Tam jsem si naplno uvědomila, jak ženy oblečením potlačují svou osobitost a zcela dobrovolně se vzdávají možnosti projevit se i prostřednictvím módy. A tak jsem se rozhodla založit značku JJ. Chci ženy podpořit při hledání vlastního stylu a ukázat jim, jak se oblékat kreativně a že se žena díky svému šatníku může cítit sama sebou.. více informací naleznete ZDE.

.

Je nám velkým potěšením, že právě Jaroslava Jindráková měla možnost obléknout do svých fashion designových kousků modely vlasové kolekce H-OUD OWAY ROLLAND CZECH HAIR COLLECTION 2016.

.

Od 11.5.2016 je zároveň v prostorách ECOart SALON ROLLAND možné ozkoušet a zakoupit trendy fashion modely této talentované návrhářky.

.

.

.

.

.

.