KONTAKT:

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

FASHION BY MONIKK

FASHION BY MONIKK

 

IMG_5161

Módní návrhářka a stylistka Monika Kudrnáčová vytvořila značku Monikk – Lust již v roce 2009. Její součástí jsou dvě módní řady: řada Monikk a řada Lust. Řada Monikk je elegantní a sofistikovaná, řada Lust naopak extravagantní a lehce provokativní. V řadě Monikk se objevuje velké množství šatů a overalů. Inspirací byla Antika a historické období vůbec. Řadu Lust tvoří převážně overaly a minišaty.  Kolekce podzim-zima byla nafocena v hotelu Buddha Bar v Praze. Stěžejním prvkem této kolekce jsou overaly a společenské šaty, nemůžeme však opomenout také sukně a halenky.

.

Druhá kolekce jaro-léto byla nafocena v italských Benátkách a okolí. Letní řady Monikk a Lust jsou inspirovány módou hippie a především svobodou. Letní kolekce je tvořena třemi liniemi: móda pro volný čas, móda pro běžné denní nošení, letní společenské šaty.

.

Mimo stálých ročních kolekcí podzim-zima a jaro-léto provádíme také návrhy a šití na zakázku, šití společenských a svatebních šatů a proměny stylu.

.

Monikk představila kolekci svých modelů na Vernisáži Jakuba Ludvíka, nyní je kolekce k prodeji v ECOart SALONU ROLLAND, přijdťe shlédnout modely této nadané návrhářky, které jsou nejen že dostupné, ale zároveň lichotí každé postavě.

.

.

.

.