KONTAKT:

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Filozofie

ECOart SALON ROLLAND – první profesionální kadeřnický, kosmetický a masérský salón spojený s galerií, vzdělávacím centrem, showroomem a akademií Rolland. Salon nabízí svým zákazníkům maximální kvalitu jak při individuální salónní péči, tak při uzavřených firemních beauty akcích a eventech. Pracuje se zde výhradně s organickou pleťovou a vlasovou kosmetikou francouzsko- italské značky Rolland. Zaměřuje se na kompletní vizážistické služby a proměny. Služby zajišťujeme i mimo salon.  ECOart SALON ROLLAND je prvním salonem s ekologickou certifikací a členem Asociace sociálně prospěšných firem.

Filozofiíí ECO SALONU ROLLAND, který je prvním salonem Rolland v České republice, je vytvořit místo pro zajímavá setkání, kde se bude spojovat vnější a vnitřní krása, vzdělání a kultura. Kromě vlasového a pleťového ošetření nabízíme širokou škálu masáží, poradenství ve výživě a v líčení, pravidelné cvičení jógy, školení a workshopy nejen pro profesionály, ale také pro širokou veřejnost. Trváme na tom, že je každému zákazníkovi je nutné přistupovat individuálně, naslouchat jeho potřebám a přáním. Chceme postupovat striktně ekologicky ne proto, že by to bylo módní, ale proto, že nás to baví.  Vzhled každého z nás vychází především z našeho nitra, proto přijďte za námi do salonu, do oázy pozitivního přístupu.

[accordion align=““ numbers=“false“ first_one_open=“false“]

[pane title=“Fytoterapie“] Fytoterapie (z řeckých slov fyton, tj. rostlina a therapeuein, tj. pečovat, léčit) je činnost, v minulosti známá též jako bylinkářství, při které jsou k léčbě člověka využívány léčivé rostliny.“[/pane]
[/accordion]

Účinky kosmetiky Rolland jsou viditelné již po prvním použití, vlasy a pokožka nejen že září zdravím, ale fytoterapie má pozitivní vliv i na vaší psychiku. Široká škála produktů od pravidelné péče, přes léčebné kúry, po barvení a trvalení vlasů je založena na těch nejpřísnějších kritériích špičkové profesionální kvality a ekologického přístupu zároveň.

Vážení zákazníci,

vzhledem k současné situaci jsme preventivně zavřeli náš provoz.
Sledujte náš web o znovuotevření Vás tam budeme informovat.

Pro nákup kosmetiky můžete využít online objednávky na www.ecoorganicbeauty.cz a PPL či kurýra po Praze. Doručení 3-5 dní.

S pozdravem,
Tým OWAY
604 898 400