KONTAKT:

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Franchising

Po dokonalém plánování, testování a průzkumu trhu jsme počátkem roku 2014 začali realizovat pilotní projekt ECOart SALONU ROLLAND. Koncept stojí zejména na vhodném prostoru a lokalitě. Nám se podařilo vyhrát výběrové řízení na krásných 180 m2 přímo na Francouzské třídě. Prostor, který byl veřejně prospěšným od nepaměti a my děkujeme zástupcům městské části Prahy 2 za pomoc a podporu.

Máme krásný původně taneční sál, kde naše prababičky a pradědové radostně trávili volný čas a my věříme, že přispějeme k všeobecné spokojenosti nejen vinohradské veřejnosti. Štěstí přeje nejrychlejším, proto jsme společně s celým týmem nasadili přímo závratné tempo při rekonstrukci a skutečně každý z nás vnášel kus sebe nejen do interiéru. Podařilo se nám slavnostně a hrdě spustit 1. 7. 2014 zkušební provoz ECOart SALON ROLLAND. Jak ale Aristotelés pravil „celek je víc, než souhrn jeho částí“, mějme tento základ holismu stále na paměti a nechť provází nejen salon na Francouzské, ale a zejména všechny další prostory které otevřeme, protože udržitelnost celého projektu není na jedné osobě ale skupině lidí, vás.

Srdečně,
Martina Sikorová.

Chcete být součástí a zapojit se do projektu sítě ECOart SALON ROLLAND?

Chcete dát svému stávajícímu salonu nový náboj, nebo berete projekt jako novou investici? Nabízíme různé úrovně zapojení do konceptu. V případě zájmu o více informací o franchising či práci s materiálem rolland nás kontaktujte na rolland@rolland.cz

logo_03