KONTAKT:

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Rolland a Design

Interiér ECO SALONU ROLLAND navrhla interiérová designérka LULU NEWMAN, která má za sebou nespočet interiérových realizací.

Pro koncept ECO SALONU ROLLAND je jedním ze základních myšlenkových pilířů holistický přístup – a na tuhle myšlenku Lulu v realizaci interiéru ECO SALONU ROLLAND navázala. Protože vnímání celku není o zkoumání jeho jednotlivých částí, ale celek jako takový může ovlivňovat a působit na své části.

Lulu se inspirovala samotnými produkty skupiny Rolland a původním prostorem ECO SALONU ROLLAND, který  fungoval jako tančírna a posléze jako lékárna. Pro Lulu byl přístup kosmetiky Rolland něčím úplně novým – od designu produktů, který je jednoduchý, ale designově čistý a nápaditý, přes myšlenku kompletní recyklace obalových materiálů. Idea recyklace se tak objevuje jako základní design ECO SALONU ROLLAND, jde o to spojit původní příběhy, přiznat svou minulost a ukázat ji jako neustále životaschopnou, protože je to přirozené. Proto se v interiéru salonu objevuje původní betonová podlaha, zeď a dlaždice. Recepce a zázemí pro kadeříky je vyrobeno na zakázku se starých masivních dřevených podlah a trámů v kombinaci s plechovými skříňkami.

ECO SALON ROLLAND je zároveň v showroomem kosmetiky skupiny ROLLAND.

ECOart SALON ROLLAND