KONTAKT:

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

 
Kadeřnictví

RECOart SALON OWAY je vlasové studio v Praze, vzdělávací centrum OWAY ACADEMY a zároveň první nezávislý multifunkční prostor, který spojuje krásu těla, ducha a mysli. Kadeřnický salón s holistickým přístupem, kde se můžete vzdělávat nejen v oblasti rekvalifikačních kurzů, ale i na tématických seminářích a workshopech. Své zdraví můžete upevnit na lekcích jógy, na přehlídkách a vernisážích se zároveň můžete setkávat s talentovanými umělci. Dodržujeme ekologické zásady a dbáme na obecně prospěšný a udržitelný přístup k naší zemi.

Vstupte do nové dimenze „BIO kadeřnictví“.
ECOZERO GREEN LIVING SALON představuje certifikované kadeřnictví.  Zde upřednostňují ekologickou vlasovou péči bez zatěžujících toxických látek, používají BIO kosmetické přípravky plné organických složek s účinnými fytoterapeutickými vlastnostmi. Využívají moderních technologií a kadeřnických pomůcek. Vstupte do nové dimenze kadeřnické péče! Šetrně k vlasům i přírodě. Kromě šetrné vlasové péče jsou kadeřnictví s certifikátem ECOZERO GREEN LIVING SALON také zárukou zodpovědného chování k životnímu prostředí. To zahrnuje třídění odpadu, maximální používání přípravků v obalech z ekologicky snadno odbouratelného či recyklovatelného materiálu. Kromě odpadového hospodářství zde šetrně nakládají s vodou a šetří elektrickou energii. Stříhání či barvení vlasů je zde pro vás příjemným zážitkem avšak můžete si být také jistí, že dopad na přírodu bude minimální. Celkový příjemný dojem dotváří design salonu vedený v  zemitých tónech a přírodních materiálech. Moderní minimalistický styl nábytku doplňují jednoduché dekorace a projekce či propagační materiály, které seznámí zákazníky s ekologickou výrobou kosmetiky ROLLAND.
 
 
Salony, které dodržují tyto přísné podmínky, se mohou pyšnit známkou certifikace ROLLAND – Ecozero Green living salon. Takto označená kadeřnictví najdete v Itálii, „rodné“ zemi značky přírodní vlasové kosmetiky ROLLAND. Své příznivce má značka také například v Japonsku a v severských zemích Evropy.Brzy se můžete těšit na první takto označené salony také v České republice. ROLLAND nabízí tři stupně certifikace salónů – dodejte svému salónu nejen styl, ale filozofii. Získáním unikátní certifikace Rolland se váš salon stane součástí konceptu Green Living Salon, stanete se tak součástí mapy salónů, které pracující výhradně s ekologickou a bio dynamickou kosmetikou, budou o vás vědět zákaznice a klientky z celého světa.