KONTAKT:

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

KICK OFF #ECOart SALON ROLLAND

ECOart salon začal psát ve středu 25. června svůj vlastní příběh. První salon franchisingového konceptu ECOart SALONů ROLLAND, v jehož čele stojí Martina Sikorová přišlo podpořit nespočet zajímavých hostů a blízkých přátel. Na akci tak nechyběla legenda české klubové scény DJ Loutka a DJ Carlos Squint, kteří se postarali o uvolněnou, ale energickou taneční atmosféru. A aby to nebylo jen o beatech, zastavila se také moderátorka a zpěvačka Annabelle Fárová, která nám se svým kytaristou zazpívala novou věc.

Event začal v odpoledních hodinách, kdy jako jeden z prvních hostů dorazila herečka a zpěvačka Kateřina Winterová, která se svěřila do rukou našeho kreativního kadeřníka Pavla Kroupy. Pavel ji výrazně zkrátil vlasy a vytvořil jednoduché vlny, které podtrhly Kateřininu tvář, a jak sama řekla: „Poprvé mám na hlavě učasanou pěšinku na střed, vždycky jsem nosila patku. Jsem překvapená, jak dobře se v tom vlastně cítím. Navíc Pavel byl první kadeřník v mém životě, se kterým se mi tak dobře povídalo o filozofii…

Koncepce ECOart SALONU ROLLAND pracuje s holistickým přístupem, proto je cílem vytvořit multifunkční prostor, ve kterém jde o spojení několika dílčích elementů v jeden celek s myšlenkou. Základem je rozvoj přirozené krásy člověka, která vychází z jeho indivuálních potřeb – naši kreativní kadeřníci, kosmetičky a maséři naslouchají pečlivě našich klientům a zároveň se jim snaží ukázat tu správnou cestu, od základní péče po styling. Kromě týmu našich kadeřníků, kteří se v průběhu celého večera starali o vlasy našich hostů, navštívil event také jeden z předních pražských kadeřníků Jan Florian, majitel salonu FlorianHair, který si zkusil kosmetiku Rolland na kreativní kadeřnici ECOart SALONU a umělkyni Undře.

Popřát šťastný KICK OFF přišel také paralympionik cyklista Michal Stark, který nám přinesl z letošní olympiády holínku a tričko naší olympijské reprezentace pro štěstí, oba dárky už mají čestné místo v naší kanceláři. Kromě sportovců nám přišla popřát hodně štěstí moderátorka Markéta Křivánková, která se s Martinou Sikorovou setkala během focení charitativního kalendáře Girls&Business, jehož tvůrčí tým začíná připravovat další ročník. Na podzim plánujeme velkou přehlídku v ECOart SALONU ROLLAND módní návrhářka La femme MiMi.