KONTAKT:

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

NÁŠ TEAM

Před dvěma lety jsme oficiálně přivedli skupinu ROLLAND na český trh. V prestižním designovém hotelu Fusion v centru Prahy jsme se sešli ve velkém počtu včetně zástupců Rolland z Itálie. Akci doplnila módní přehlídka jedné z předních českých nezávislých módních značek LEEDA. Náš team se stále rozšiřuje, máte – li na nás jakékoli dotazy, kontaktujte nás.

Těšíme se na vaše reakce, podněty a dotazy.

ECOart SALON ROLLAND, Francouzská 17 / Sázavská 1, Praha 2 – Vinohrady, 120 00

Tel.: +420 725 783 123
Email: rolland@rolland.cz
www.ecosalonrolland.cz

 

TEAM AND COOPERATION PARTNERS OF ROLLAND OWAY / ACADEMY ROLLAND CZECH / ECOart SALON ROLLAND 

[accordion align=““ numbers=“false“ first_one_open=“false“]

[pane title=“Martina Sikorová – head of ROLLAND ČR“]

Martina Sikorová barva_webMartina Sikorová přivedla na český trh značku ROLLAND OWAY a v její hlavě se zrodil franchisingový systém ECOart SALON ROLLAND přičemž pilotní projekt byl spuštěn v polovině roku 2014.

S Martinou na pět minut: Proč ses rozhodla právě pro ROLLAND? V čem je jiný?

Přináší skvělou kvalitu a fajn příběh rodinné firmy. My jsme ten příběh jen rozvedli a udělali ho košatější a reálný na českém trhu. Vycházíme z toho, že „celek je víc než souhrn jeho částí“ …

Jaký produkt bys nám doporučila?

Je těžké vybrat, rolland je opravdu kvalitní kosmetika, krásné designové lékárenské balení, příjemná přírodní vůně i dostupná cena .. já miluji  a používám olejíček Rolland Oway Infine Glossy Nectar *

Za svou kariéru jsi zkusila mnoho odvětví…byla zrovna kosmetika tvým cílem?

aho, to ano 🙂 prošla jsem korporátem, neziskovým sektorem a sociální prací, produkcí a marketingem,..  Vlastně všechno tohle se v mé práci teď sešlo a úročím veškeré zkušenosti. A co já a kosmetika? Ne, nebyla, nejsem ženou kosmetiky, beru jí jakou samozřejmost a součást života kterou rozhodně nevypichuji. Kosmetika je součástí bytí stejně jako jídlo, sport nebo spánek … nežijeme pro kosmetiku, nežijeme pro jídlo… Rolland Vám dává možnost volby a nezatěžovat zbytečně svůj organismus jedy .. A náš holistický přístup, biodynamika jako základ pěstování používaných bylín a to, že jsme člene Asociace společensky prospěšných firem? Žijeme v krásné době, máme možnost si vybrat a hrát si. My si hrajeme a žijeme to, čemu věříme.

My a Bio? Motto „jsme to, co jíme“  jsme si vesměs osvojili),, ale je nutno dodat že „ jsme to, co celkově žijeme“ tedy i včetně krémů jejichž složky se nám dostávají do těla pokožkou, jenom okurkou z BIO trhu svůj život nespasíte. Důležitý je i sport, přátelé, celkově pozitivní myšlení ale i práce, která Vás baví. Rolland na sebe navazuje velmi zajímavou komunitu lidí, v našem salonu nabízíme komplexní a velmi kvalitní BEUTY služby při kterých pracujeme výhradně s kosmetikou ROLLAND, ale i kulturní a společenské vyžití , workshopy, semináře, školení, yogu. Myslím, že to je správně, a to je TEN směr.

Krása není jen o tváři a věku, krása je celek.. 

kontakt:
Email: martina.sikorova@rolland.cz

* Oway Glossy Nectar – http://organic-way.cz/product/glossy-nectar/

[/pane]

[pane title=“Jana Šteinerová – Sales & Rekvalifikace ROLLAND ČR „]

_DSF4124

Jana studovala v Brně Obecnou psychologii, její cesta ale vedla k marketingu. Několik let se věnovala tvorbě kampaní, psala články, kde zúročila svůj kurz tvůrčího psaní, který absolvovala. Kromě propagaci, marketingu se Jana věnovala i aktivní tvorbě nabídek a obchodu.

Baví ji cestování, focení a kreativní tvorba reklamy. Hrozně ráda zkouší produkty ROLLAND přímo na sobě, protože ji to prostě baví.

+420 601 334 185
Email: info@rolland.cz

 

 

 

 

 

[/pane]

[pane title=“Lucie Čechová – Recepce & Events“]

_DSF4115Lucie vystudovala střední odbornou školu zaměřenou na administrativu EU – obor veřejná správa, právo. Po ukončení této školy měla možnost nasbírat své zkušenosti v oblasti služeb, spojených se zajištěním provozních potřeb salonu a komunikace s koncovými zákazníky. Následně ji osud zavál do světa bankovnictví a financí, kde měla možnost orientovat se na korporátní portfolio klientů, kde setrvala necelé 3 roky. U konce tohoto období se navrátila ke svému oblíbenému citátu:

U vás lidé pěstují pět tisíc růží v jedné zahradě, a přece nenalézají to, co hledají. Nenalézají … odpověděl jsem. A přesto by mohli, najít, co hledají v jediné růži nebo kapce vody… Ano, odpověděl jsem. A malý princ dodal: Ale oči jsou slepé. Musíme hledat srdcem.

+420 725 783 123
Email: rolland@rolland.cz

[/pane]

[pane title=“Michaela Marková – eshop kosmetika, make-up „]

_DSF4116Míša má 5ti letou praxi v oblasti kosmetické péče. Svůj profesní život dále rozvíjela a vzdělávala se na nové trendy týkající se estetické kosmetiky. Svou práci miluje a vnímá ji jako koníček. Jak sama říká:“ Vždy usiluji o ten nejlepší výsledek“.

V současné době má Míša na starosti eshop „kosmetika na vlasy Praha“.

Zkrátka milá, usměvavá a precizní. To je Míša a její práce.

[/pane]

[pane title=“Jakub Hájek – externí senior hair consultant, ambassador OWAY ROLLAND a art kadeřník (master)“]

hajekAmbassador značky Rolland pro český trh – uznávaný a inovativní kadeřník Jakub Hájek je zároveň spoluzakladatelem a matadorem lifestylového serveru PROTI ŠEDI.  Do povědomí se zapsal neotřelým stylem a svým osobitým charakterem. Nezávislý kadeřník, který k účesu přistupuje jako k jedné z nejdůležitějších součástí naší image. Rolland je tedy potěšen, že si Jakub Hájek oblíbil jeho produkty! Především pak Bio Rich Water! „Tu prostě miluju!“ prohlásil o této Rolland novince!

Pro všechny, kdo mají chuť změnit svůj look v rukou odborníka a nechat své vlasy probudit energií přírody produktů ROLLANDu, kontaktujte Jakuba na jeho FB profilu a on Vám poradí, jak na to! Jak na život!

 

jakub_1 jakub_2

 

[/pane]

[pane title=“Jindřich Machuta – senior hair stylist“ ]

DSC_0080Jindřich vyniká svou preciznostní a smyslem pro detail nejen v barvení, ale i střihu.  Má dlouholeté zkušenosti nejen v kadeřnické,  ale i lektorské činnosti – oblast technologie koloristiky a střihu. Jeho vytříbené vystupování je klíčem k maximální spokojenosti zákazníka.

Kolekce „Quadratique“
Na jedné straně jasné mantinely na straně druhé široká cesta s možností vykročit všemi směry. Pro jednoho prolnutí ženskosti, přirozenosti, čistoty a krásy pro druhého pouze pohled do prázdna. Jasná linie inspirovaná krychlí v ruce kterou pohání hudba konce let šedesátých a začátku sedmdesátých. Díky směsi Jazz fusion, hard rocku a psychedelie se krychle rychle uvádí do pohybu, že již pro lidské oko není pouze krychlí. Jakým směrem krychli roztočit? Nechat ji ležet? …. autor kolekce byl ovlivněn  architekty a malíři, kteří se nechali unést silou kubismu, stejně tak hudbou, ale i grafikou a jasnými liniemi Art deca.


Hair: Jindřich Machuta
Foto: Ondřej Janů
Make Up: Filip Novák

„Kolekce RNBW STORE“
Směs subkultur je pro RNBW STORE víc než typická. Společně s dunivým a v uších tinitus vyvolávajícím hlukem za pomoci rytmů EBM, Galvanize, Woodoo people, ale i GBH, nebo Discharge. Přesně tak různobarevný je RNBW STORE, prostor, který neškatulkuje, nýbrž otevírá svoje dveře všem, kteří se chtějí bavit. Ticho před bouří na voskové oponě může někoho klamat, ovšem šibalská tvář je vstupní branou do světa bez hranic. Světa kde fantazie společně s realitou  jsou jedním prostorem…

Hair: Jindřich Machuta
Foto: Nikola Šrajerová
Make Up: Filip Nová

[/pane]

[pane title=“ Hana Moneam – senior hair stylist“ ]

_MG_0519

Hana spolupracovala jako asistent technologa v mezinárodním top týmu kadeřníků a vlastnila 14 let kadeřnický salon na Vysočině. Pomáhá ženám vidět jejich krásu a s pomocí své profesionality dokáže vykouzlit nejeden úsměv na tváři klientky. Nejvíce ji záleží na individualitě a spokojenosti každé dané ženy._DSF4008

 

 

 

 

 

 

 

 

[/pane]

[pane title=“Naďa Peterková – kreativní kadeřník (senior)“ ]

_MG_685752da629f2b6de7b06f460300Naďa má dlouholeté zkušenosti a 17-ti letou praxi. Pochází z Moravy, kde zároveň dlouhou dobu vedla svůj salon, než ji zlákalo kouzlo Prahy. Nejraději se orientuje na kreativní střihy, barvení a společenské účesy. Kdo z vám miluje účesy z 50. a 60. let? Jemná zkušená ruka Nadi vám během krátkých chvil vykouzlí např. pokládanou vlnu..

Mezi Nadi koníčky a záliby patří především hudba a tanec.

Nadi nejoblíbenější produkt ROLLAND je pro dámy Glossy Nectar a pro pány Shabby Mud.

 

 

[/pane]

[pane title=“Nikol Hrbáček – kreativní kadeřník (senior)“]

_MG_70911451588_10201660026080575_1192957791_n

Nikola se věnuje kadeřnické profesi již 8 let. Měla možnost čerpat svou praxi  v mnoha  profesionálních salónech a nechat se vést a zdokonalovat se ve své profesi pod dohledem zkušených matadorů v oblasti kadeřnické péče. Zároveň působila na stážích pod vedením akademie pod taktovkou L’Oréal Professionnel,  Mirky Haidové a Marka Kopanici, následně se zároveň vzhlédla i v akademii ROLLAND, kde ozkoušela stáž v Itálii. Účastnila se kadeřnických soutěží. Je velmi precizní a ráda si pohrává nejen s barvami, ale i se střihy.

Jak sama Nikola říka: “ Mám ráda různé styly a různé lidi. Snažím se v lidech to krásné a podtrhnout.. Každý člověk je pro mne naprostý originál. Kosmetika ROLLAND pro mne znamená určitý postup a v celku i převrat v mém řemesle, je to o životním stylu, kterým by se měl pokusit jít každý z nás..“

Nikola je nejen miluje svou profesi, ale zároveň velmi ráda maluje a tvoří svá díla, má ráda dobrou náladu, nezkazí legraci a ve svém volném čase velmi ráda pečuje o svého psíka jménem Viktorka.

 

[/pane]

[pane title=“Filip Gregor – externí kreativní kadeřník (senior)“]

filipFilip pracuje jako kadeřník již 10 let, tento obor vystudoval v Praze. Za těchto 10 letech Filip nasbíral mnoho rozličných zkušeností, pracoval s různými značkami, jako např. L’oreál, Wella, Schwarzkopf, TIGI, Label.m, atd. Momentálně pracuje s barvami ROLLAND. Téměř 6 let působil na Vinohradech ve svém salonu Filip Gregor HAIR DESIGN v Praze, ze kterého odešel v prosinci 2013 a nyní je „kadeřníkem na volné noze“.  Tato zkušenost byla pro Filipa jedna z nejzásadnějších.

Za dobu své praxe se Filip věnoval také školitelské činnosti. V roce 2010 pracoval jako technolog barev pro TIGI a v roce 2012 jako školitel produktů ALTERNA. V roce 2013 absolvoval školení v Toni and Guy v Londýně – Foundation a Creative cutting and colouring. Filip se při své práci snaží přistupovat ke všem klientům velmi citlivě a snaží se pochopit a vyvnímat jejich potřeby a přání. Klade důraz na čistotu a preciznost provedení práce. Miluje cestování, přírodu a čistotu ve všech směrech.

 

 

[/pane]

[pane title=“Jana Pavlíková – externí kreativní kadeřník (senior)“]

Jana prošla mnoha školenímjana pavliki předních značek. Koordinovala chod jednoho z největších salonu v centru Prahy, pracovala jako senior kadeřník v Londýně…

11680_10202907094278860_83072245927229602_n11011960_10202907094758872_4325776395221131538_n

 

 

 

 

 

 

 

[/pane]

[pane title=“Tatiana Volkova – externí art kadeřnický consultant“]

Táňa je nejen velmi příjemná a osobitá duše, ale zároveň pod jejíma rukama vzniká krásné umělecké dílo. Její doménou a specializací jsou společenské účesy, které ze všeho nejvíce miluje. V průběhu své praxe měla možnost nasbírat inspiraci nejen v ČR, ale i v zahraničí. V Kanadě vedla salon, spolu s týmem kadeřníků. Další její velkou doménou je jazyková vybavenost – angličtinu a ruštinu má Táňa v malíku. Její další velkou láskou a koníčkem je fotografování a malba, které se také momentálně věnuje.

20150227_020_KatesPhotography 20150227_022_KatesPhotography

[/pane]

 

[pane title=“Michaela Dúcká – dvorní módní návrhářka, objev roku 2015″]

MICHAELA DÚCKÁ
  • objev roku 2015

  • svatební a večerní šaty šité na míru

  • možnost zkoušek šatů v ECOart SALON ROLLAND

  • exkluzivní zakázková výroba fashion designových modelů nejen pro koncept ROLLAN

  • reference najdete ZDE

míša
Módnímu návrhářství jsem se věnovala již v dětství. Šila jsem oblečení na panenky, vyráběla extravagantní modely v módním kroužku, čímž jsem poznala, že při výběru střední školy oděvní  nezapochybuji. Na střední škole jsem se učila všem základům šití. Mnohem víc ale záleželo na mých osobních zkušenostech získaných na praxích v módních salónech, ateliérech či v cizině a v neposlední řadě šitím pro svou vlastní potřebu. Získala jsem možnost spolupracovat s Jurajem Jakubiskem, cukrárnou Saint Tropez,  Jaroslavou Pecharovou, Petrou Balvínovou, Tatianou Kovaříkovou. Velkou zkušeností pro mne byla prezentace své tvorby při návštěvě hraběnky z Wessexu v butiku  Kláry Nademlýnské. Oceněním mé snahy byla cena designéra roku od nadace FNMWA, Českého spolku přátel národního muzea umění žen ve Washingtonu a klubu mecenášů Triga k roku 2015. Nyní se věnuji navrhování večerních a svatebních  šatů, které také šiji na míru dle návrhu. V roce 2016 se chystám vytvořit svou první kolekci oděvů pro jaro/léto.
Pokud by jste si přáli konzultaci či módní fashion doplněk šitý na míru neváhejte nás kontaktovat. Více informací naleznete ZDE

 

[/pane]

[pane title=“Veronika Havlíčková – senior make-up artist & hair stylist“]Veronika_profilovka[1]

Verča v roce 2000 absolvovala kurz v Cosmetic center edukatione & Ionto comed – La Fontaine a naprosto přesně věděla, co chce v životě dělat. Objevovat lidskou krásu a pomáhat lidem zlepšovat kvalitu jejich života.
Nejkrásnější pocit totiž je, když vidím, jak klientky, po pohledu do zrcadla rozkvetou a líbí se sami sobě. To se pak odráží i v dalších oblastech jejich života, rodině, práci a tohle mi dává smysl. Než jsem se začala své práci věnovat naplno, vystudovala jsem Vyšší zdravotní školu obor psychiatrie a VŠ obor Řízení podniku a podnikové finance a několik let jsem pracovala v nadnárodní firmě. Studium i práce mi dali mnoho zkušeností, ze kterých stále při práci vizážistky čerpám. V roce 2011 jsem prošla MASTER make-up kurzem v Surface professional make-up school a o rok později i kurzy svatebního líčení a společenských a kreativních účesů.
V současné době Verča spolupracuje s několika fotografy, s TV Barrandov, časopisem Xantypa, zároveň pracuje i na zahraničních i českých reklamách (O2, pivo Tigger, Revlon..), videoklipech (Adam Mišík), módních přehlídkách (Marc Cain, Bezz..), TV spotech, líčí klientky na jejich významné dny, svatby, promoce, plesy, pracovní akce a poskytuje make-up kurzy.
Verča se spolu s ostatními profesionálními kolegy, podílí na proměnách NEW YOU
Blanka Matragi    downloadfile-3  1743521_632180640176567_2039613138_n

[/pane]

[pane title=“Marcela Tůmová – senior vizážistka“]

Profesionální vizážistka celebrit, to je Marcelka. Jako vizážistka a stylistka pracuje už 13 let. Marcelka se spolu s ostatními profesionálními kolegy, podílí na proměnách NEW YOU.marcel

Za svého působení v tomto oboru jsem měla možnost poznat a líčit mnoho známých osobností u nás i v zahraničí. Byli mezi nimi například Karel Gott, Livia Klausová, Eva Herzigová, Jan Železný, Kateřina Neumannová, Ája Vrzáňová, Petra Černocká, Lucie Borhyová a další známé tváře z oblasti showbusinessu, televize, divadla…Spolupracuji s modelingovou agenturou Czechoslovak Models, s filmovými producenty, podílím se na tvorbě katalogu spodního prádla v USA Secret in Lace. V mém portfoliu jsou i práce pro časopisy Květy, Vlasta, Playboy, pro vydavatelství Mafra a další.

http://www.marcelatumova.wz.cz/www/index.html

image                                    image (1)                                  image (4)Ukázka z práce s fotografem JAKUBEM LUDVÍKEM

[/pane]

[pane title=“Monika Kudrnáčová – senior stylistka“]

Monika se v oblasti vizážistikyIMG_5160 pohybuje řadu let, na svém kontě má mnoho úspěšných a famózních proměn. Zároveň se aktivně zajímá i o módu a módní styly, kterými se nechává inspirovat pro svou kreativní tvorbu – dámských oděvů.

Monika se spolu s ostatními profesionálními kolegy, podílí na proměnách NEW YOU IMG_5161

http://zeny.iprima.cz/moda-krasa/promena-nadi-52-i-ve-zralem-veku-muzete-byt-sexy-kocka

http://moda-monikk-lust.webnode.cz/

 

 

 

 

 

[/pane]

[pane title=“ Martin Gruntorád – senior stylista“]

Významný stylista známých oso1-detailbností, to je Martin.

Martin se spolu s ostatními profesionálními kolegy, podílí na proměnách NEW YOU.

Martin pro Vás vytvoří osobitý styl, zajistím vám špičkové outfity pro jakoukoliv příležitost i pro nejnáročnější klientelu od nejproslulejších módních domů světa či špičkových českých návrhářů. Zprostředkuje Vám služby za účelem vytvoření originálního a dokonalého vzhledu.

Martin má na svém kontě spolupráci nejen s českými předními umělci, ale zároveň i zahraničními, např. Kanye West, Selita Ebanks, Blanka Matragi, Zlata Adamovská, Lucie Borhyová, Michal David, Karel Gott a mnoho dalších.

http://play.iprima.cz/tgm-talkshow-geni-misi/stylista-martin-gruntorad-rozhovor-pred-natacenim-tgm

[/pane]

[pane title=“ Kateřina Černá – lektorka kundalini meditací a yogy seminářů“]

Kundalini-6_1-lobIMG_3161S kundalini jógou jsem se poprvé setkala před třemi lety v Londýně, kde jsem žila po dobu pěti let. Chtěla jsem zde rozšířit své znalosti a zkušenosti v oblasti fashion design v oboru, který jsem studovala na Fakultě Užitého Umění a Designu. Ráda se podílím na zajímavých projektech, přijala jsem tedy i pracovní nabídku pro Healing Art centrum jako dobrovolník.

Healing Arts centrum pomáhá lidem s dlouhodobým duševním onemocněním. Jako součást léčebného procesu používají právě technologii kundalini jógy. Její účinky mne natolik nadchly, že kundalini jóga se stala neodmyslitelnou součástí mého každodenního života. Díky kundalini józe jsem posílila nejen své zdraví, sílu, vůli a nervový systém, ale odstranila jsem i některé špatné návyky. Naučila se také naslouchat svému tělu i duši a starat se o ně s láskou.

Po návratu do České republiky jsem se rozhodla založit vlastní značku K.BANA pohodlné oblečení ze 100 % lnu, určené nejen pro příznivce jógy, ale i ty, kteří se chtějí cítit příjemně, pohodlně a hlavě originálně. Přihlásila jsem se na „Mezinárodní trénink pro učitele Kundalini jógy podle Yogi Bhajana“ pod vedením Guru Sansar Kaur a splnila jsem si tak velké přání stát se učitelem kundalini jógy.

Moje hodiny jsou otevřené jak začátečníkům, kteří jógu necvičili, tak i zkušeným jogínům. Společně se naladíme, necháme se unášet příjemnými tóny hudby, protáhneme celé tělo, ponoříme se do hluboké relaxace a na závěr zklidníme svoji mysl tématicky zaměřenou meditaci.

Kundalini jóga podle Yogi Bhajana

Kundalini jóga, neboli Jóga vědomí, je 5000 let stará technologie, která byla předávána jako tajné učení z učitele na žáka. V roce 1969 byl Yogi Bhajan pověřen svým mistrem, aby rozšířil tyto znalosti na západní polokouli a dál. Kundalini jóga pomocí specifických sestav asán (krijí), dechových cvičení (pranayamy), manter a meditací podporuje pozitivní přístup k životu, radost, aktivitu, kreativitu, fyzické i psychické zdraví organismu.

Chcete-li změnit svět kolem sebe, musíte nejprve změnit sami sebe…Zkusme to! Více o Katce Černé ZDE

[/pane]

 

UMĚLECKÁ FOTOGRAFIE:

[accordion align=““ numbers=“false“ first_one_open=“false“][pane title=“Jakub Ludvík – senior vip fotograf“]

Fotograf Jakub Ludvludvíkík – označovaný jako fotograf lidských duší, patří mezi vyhledávané české fotografy. Do popředí se dostal portréty známých předních osobností včetně sportovních hvězd. Jeho snímky můžete vidět často v časopisech, na obalech hudebních nosičů ale i v reklamních kampaních. Král světla fotografů oceňuje rovný přístup: „Každý, kdo fotografuje ví, jak je světlo důležité pro výsledný záběr. Světlo vytváří obraz a určuje jeho styl, stíny, prokreslení, lesk… Proto je pochopení vlastnostího světla zároveň uměním. „

Fotografie JAKUBA LUDVÍKA patří k těm nejlepším ve své kategorii. Je nám ctí, že Jakub Ludvík s ECOart SALONEM ROLLAND navázal spolupráci, která bude zahájena dne 6.5.2015 vernisáží – souborem fotografií. Následně  spolupráce bude pokračovat a to balíčky NEW YOU, které jsou zaměřené nejen pro ženy ale i pro muže – pro rozmazlení, zkrášlení nebo jen pro radost s následným zachycením tohoto nevšedního okamžiku, tímto nadaným umělcem.

http://www.fotojakubludvik.cz/

[/pane][pane title=“Jiří Štarha – fotograf“]

Jiří zajišťuje pro naše klienty zhmotnění vzpojirimínek. Proměny, svatby a nebo dárky a pamětní fotografie. Jeho práce je profesionální a krásně se propojuje s prací kadeřníků, kosmetiček, vizážistů a je třešničkou na dortu. Sám popisuje svou práci takto:

Můj první fotoaparát byl starý měchový svitkový fotoaparát, který měl otec vystavený na komodě v obývacím pokoji. Zprovoznil jsem ho a začal můj svět zachycování vyjímečných okamžiků. Reportážní fotografie je má nejoblíbenější disciplína.  Snažím se o zachycení vzájemných lidských vztahů a kontaktu mezi lidmi, o zachycení běžných okamžiků netradičním způsobem.  Mám rád, když je z fotografie cítit „něco víc“ jako napětí nebo klid a harmonie.

U svatební fotografie mi jde především o kombinaci reportážního focení, kdy se snažím nezasahovat do dění  svatby a stylizovaného portrétu, který je nedílnou součástí svatebního focení. Jsem si vědom, že jde o důležitý den v životě svatebčanů, a vážím si toho, že mám jejich důvěru.Aktuální příspěvky budete moci sledovat na mém novém BLOGU, kde se snažím popisovat jednotlivé práce z posledního období, jako jsou například svatby a rodinné foto. Pokud vás mé fotografie oslovily, pak jste tu správně. Mohu vám nabídnout přátelský přístup, osobité a kreativní zachycení toho, co chcete, aby bylo zachyceno. Neváhejte mě kontaktovat, rád se s vámi setkám osobně.

Váš fotograf, Jiří Štarha

[/pane]

[pane title=“Martin Vítek – fotograf“]

pokora-ExposureMartin je velmi talentovaný fotograf, který umí skloubit a zvěčnit podstatu nejen lidské duše, ale krásy všeobecně. Vážíme si spolupráce, kterou Martin s námi navázal.

Před časem jsem se po dlouhé odmlce vrátil ke své vášni. Fotografii. Tehdy to byl jen zájem, dnes jsem se ve fotografii našel. Tak silný pocit klidu a jistoty jsem do této doby nikdy nezažil.To, co mě ale při focení nejvíce nabíjí, s čím rostu, jste Vy, lidé, které fotografuji. Dnešní uspěchaná doba vede mnohé z nás k přijímání různých rolí. Ale to, kým skutečně jsme, je čím dál více těžší rozpoznat. Chybí nám okamžiky, kdy se můžeme zastavit a vnímat sami sebe.Fotografie je takové malé (velké) zastavení času. Díky ní můžeme získat pohled sami na sebe, který možná neznáme. Není to jako pohled do zrcadla. Ten je ovlivněn už jen tím, že se vidíme, že máme okamžitou odpověď a na tu hned reagujeme. Ale je to skutečně tak? Vidí nás takto i lidé kolem nás, když na to, jak vypadáme nemyslíme? Když tam není to zrcadlo, které nás může i trochu ošálit?

Za dobu, po kterou fotografuji, se mi vystřídalo před objektivem mnoho různých tváří. Ženy i muži, neznámí i známí. Ale všichni bez výjimky byli zajímaví svoji osobností. Za každou osobností, tváří je osud. Někdy jej rozluští pouze sami portrétovaní, někdy září ven jako slunce. Ale vždy tam to „něco“ je. A to “něco“ je důvodem, který mě dodává další a další energii.Touto energií otevíráme stavidla a stojaté vody nejistoty zmizí. A to je prostor pro společné vytvoření krásných snímků, které budou o Vás. Přes to, že nejsem loutkař, který vede loutku a určuje, jak se bude pohybovat, jak se nastaví, či co udělá, nemusíte mít obavu z počátečních nesmělých kroků. V klidu nalezneme směr, kterým pro Vás bude příjemné vykročit a já půjdu rád vedle Vás.

Kdo tedy jsem? Kde je mé místo při focení? Dlouho jsem nemohl přijít na to, jak vlastně fotím. Nedokázal jsem to popsat. Dodnes před každým focením cítím jemnou nervozitu. Jak se však začne fotit, vše opadne a je to příjemné setkání dvou lidí. Podobnou nervozitu pak pociťuji při otevírání nafocených snímků. Říkám si: „…bude to tam?“. A jsem nadšený, šťastný, protože vždy tam to „něco“ je. Nadšený, když fotografie působí přirozeně, jakoby byl zachycený běžný životní okamžik.

http://www.martinvitek.com/

[/pane]

[pane title=“Mirek Žebrák – kameraman, fotograf“]

20150227_035_KatesPhotography Mirek se fotografování svateb věnuje profesionálně od roku 2009. I když jeho vášeň pro focení začala mnohem dříve, až teprve s první svatbou pochopil, jakým směrem chce pokračovat. Pochopil, že fotografování svateb a komunikace s lidmi je pro něj zábavou, která může přinášet radost i ostatním, díky momentům zachycených skrze jeho pohled na svět.20150227_018_KatesPhotography

“Mám rád fotografie, které jsou zachyceny pro novomanželé v naprosté lehkosti a přirozenosti.”

http://mirekzebrak.cz/

 

 

[/pane]

 

DJs:

[accordion align=““ numbers=“false“ first_one_open=“false“][pane title=“Michal – Mike Djukeboxer“]

Záznam celé obrazovky 2.6.2015 12701Djukeboxer je originální a celkem jedinečný DJ projekt, který vzešel z Michalova hobby 20 let sbírání hudby, lásky k ní a také z neustálé snahy bavit lidi. Zakládá si na individuální přípravě na každou party a důkladné cílení na všechny hosty, druh akce/firmy/značky, téma atd. Je jedno jestli je na akci 50 nebo 1000 lidí rozdílného věku od 3 do 100 let a každý poslouchá něco jiného… hosté se vždy baví, každý si přijde na to své a skoro vždy je podání hudby a výběr skladeb ještě více sjednocuje.

Djukeboxer má vždy připraven cca 500GB archiv hudby od středověku až po současnost – pop, rock, dance, disco, funky, soundtracks, hip hop, drum and bass, lidovky, klasiku,Záznam celé obrazovky 2.6.2015 14210  jazz, lounge, balady, freestyle, chill out, urban atd.

Pokud není něco pořadatelem akce striktně zakázáno, tak prakticky neexistuje nesplněné hudební přání.

Výčet reakcí a hodnocení od pořadatelů by byl skutečně dlouhý a prakticky jen pozitivní. Jedno z nich ale znamená v historii Djukeboxera velmi mnoho, protože jeho práci definuje: Ondřej Brzobohatý (hudebník, herec) na TV party: „Přišel jsem jen na chvíli, ale zůstal až do rána. To, jak umíte číst přítomné lidi, jsem nikdy neviděl…“

Chcete i vy, aby tento DJ proměnil vaši párty v neopakovatelnou?

Pokud ano, neváhejte ho kontaktovat..

tel.: +420 774 499 637 / email: crook@iol.cz

[/pane]

[/accordion]

team