KONTAKT:

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

MAKE-UP

Manikúra / Pedikúra

MANIKÚRA A PEDIKÚRA
 
ECOart SALON OWAY nabízí péči o vaše ruce a nohy. Soustředíme se na přirozenou a šetrnou péči s možností využití našich produktů, které dodají pokožce vitamíny, krásný vzhled a hebkost. Služba manikúry a pedikúry se v našem salonu provádí mokrou technikou, která je šetrnější k našemu tělu. Při pedikúře používáme přírodní produkty a medicinální přípravky, které jsou zejména důležité ke změkčení případných otlaků a hrubé, popraskané kůže. K následnému odstranění ztvrdlé kůže využíváme oboustranný profesionální pilník. Pro úpravu nehtů používáme veganské laky Sparitual, kterou jsou novinkou na trhu a nabízejí nespočet barevných variací. Pro milovníky gelových nehtů pracujeme s šetrnější variantu této úpravy s názvem CND Shellac. Příznivci zdravého, veganského života se můžou těšit při péči na OWAY tělové produkty, které jsou 100% veganské. Přípravky se netestují na zvířatech a při balení produktů se myslí na ekologii.
 
Ceník služeb:
Manikúra (60 minut) – 800,-
Pedikúra (90 minut) – 900,-
Set (2,5 hodiny) – 1600,-
.
.
Ve službách si pracovníci doplňují, kombinují a inovují i další převážně přírodní materiály, kterými je v manikúře / pedikúře například neutrální mandlový olej nebo OWAY fabulous body oil (výživný tělový olej), OWAY beauty remedy hand balm (krém na ruce) a OWAY beauty beautifyung body peeling (tělový peeling). Při všech službách používáme léčebnou sílu v kombinaci s wellness spa atmosférou a svými jemnými zlatými ručičkami.
.
V manikúře / pedikúře, pokud si klient vyžádá se mohou využít produkty z řady OWAY HEAD.SPA PREMIUM, které jsou nejen pro regeneraci vlasů a pokožky hlavy, ale také na obličej a celé tělo. Můžete si dopřát jemnou čistící exfoliaci s regenerací zároveň a to u nás v našem OWAY salonu v rámci holistic wellness procedur, ale zároveň následně pro domácí využití.
.
.
.
Objednat se můžete na recepci na tel: 725 783 123.
 
 
Vážení zákazníci,
v příštím týdnu bude OWAY showroom otevřen 2.,4. a 6.11. od 12 do 18h.
Děkujeme za pochopení!
Tým OWAY