KONTAKT:

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

BROW STYLING

Permanentní prodlužování řad

Permanentní proslužování řas

    Prodlužování řas je nejjednodušší a nejefektivnější způsob, jak mít své řasy stále neodolatelně  dlouhé, husté a zatočené. Oči se díky nim stávají mimořádně atraktivní a změnu pocíítíte nejen Vy, ale i Vaše okolí. Buďte krásná ihned po probuzení.

U nás naleznete specializované služby v oblasti permanentního prodlužování a zahušťování řas. Spolupráce s prémiovými značkami jako Violet Lashes, Glamour, BL, JB je v kosmetickém průmyslu garancí kvality.

Naší hlavní prioritou je individuální přístup ke každé klientce. Bereme zřetel na Vaše osobní přání a potřeby. Odborně poradíme nejvhodnější aplikaci, s ohledem na vlastní kvalitu řas. Volíme patřičný materiál, zatočení a sílu. Řasy nevyžadují každodenní péči a jejich nošení nepodléhá žádnému omezení (jsou vodě odolné, ultrara lehké ,..). Řasy na oku neucítíte, jejich nošení je naprosto komfortní. Aplikace umělých řas, je komplikovaný proces, prováděný precizním a šetrným způsobem. Jako jedni z mála dbáme na správný styling oka, který je důležitý pro výsledný efekt.

   Naše řasová kosmetika je vysoce kvalitní a pro klientky bezpečná. Výrobky se kterými pracujeme, mají všechny zákonem stanovené atesty, a jejich sortiment je testován v Německu (schváleno osvědčením ISO 10993-5). Produkty podléhají přísným normám EU a jsou v souladu se směrnicemi REACH. Tyto certifikace jsou zárukou, že užívaný materiál prošel přísnou kontrolou, a nepoškozuje tedy přírodní řasy. Nesprávná aplikace a sortiment muže uškodit nejen Vašim řasám, ale také očím, proto dbejte na výběr studia, ve kterém je prodlužování prováděno.

Metoda řasa na řasu

Jedná se o techniku, kdy je jedna syntetická řasa přilepena na jednu řasu vlastní. Použitím speciálního adhesiva docílíme neviditelných a velmi pevných spojů . Aby byl výsledek perfektní, využíváme různé délky, vybíráme z několika typů zakřivení a volíme správnou tloušťku umělé řasy, s ohledem na řasu přírodní.  Tato technika nabízí velmi přirozený efekt.

Objemová metoda 2D/3D      

2D/3D řasy jsou zcela odlišné od klasické metody prodlužování. Pokud toužíte po změně, nechte si na  očích vykouzlit  2D/3D efekt a Vaše řasy zdvojnásobí až ztrojnásobí svůj objem.

Touto technikou se aplikují 2 – 3 extrémně tenké syntetické řasy na jednu řasu přírodní. Docílíme  hustšího a výraznějšího objemu. Velmi oblíbené u klientek, jejichž vlastní řasy jsou řídké a jemné.

Metoda HOLLYWOODSKÝ OBJEM    5/6/8 D

Hollywoodský objem je v současné době na trhu v oblasti prodlužování a zahušťování řas bezkonkurenční jedničkou. Tento způsob zaručuje,  že řasy nebudou zbytečně přetížené a přesto docílíte  plného objemu, po kterém toužíte.

Speciálním způsobem lepíme 5 až 8 ultra tenkých řas na jednu přírodní řasu, což nám umožňuje aplikovat 300 až 800 řas na jedno oko. Dosáhneme tak maximálního objemu a výrazného  efektu. Díky pohodlnosti nošení a dlouhotrvajícímu výsledku se hollywoodský objem stal nejžádanější metodou v oblasti prodlužování řas. Doporučujeme klientkám se slabými a řídkými řasami a pro všechny ženy, které touží po neodolatelném pohledu.

CASHMERE řasy

Cashmere řasy jsou profesionální syntetické řasy, technologicky navrženy tak, aby co nejvíce přilnuly k přírodním řasám. Jejich zploštělý tvar prodlužuje dobu nošení. Další předností je úžasná hebkost, odolnost a vysoký lesk. Řadí se mezi odlehčené řasy, mají o 40 % nižší váhu oproti řasám stejné tloušťky. Ideální volba pro klientky, jež si chtějí zachovat výrazný vzhled prodloužených řas a zároveň ulehčit řasám vlastním.

Vaše první návštěva u nás

Klientka přijde nenalíčená  a bez kontaktních čoček. V případě přecitlivělosti očí, nebo jiných potíží, je potřeba vždy předem upozornit.  Aplikace se neprovádí, pokud zákaznice trpí jakoukoliv oční chorobou (např. oční zákal, suchý slzný kanálek, zánět spojivek atd.)

     Samotné aplikaci předchází důkladná konzultace se stylistkou, která Vás obeznámí s postupem prodlužování řas a následnou péčí o ně. U nás dbáme na  přání a představu zákaznice a to vždy s ohledem na  kvalitu přírodních řas a tvar oka. Po zodpovězení případných otázek se  pohodlně položíte na lehátko, stylistka Vám zakryje spodní řasy gelovou podložkou určenou pod oči a Vy už jen relaxujete. První aplikace se pohybuje v rozmezí 2-3 hodin, doplnění trvá okolo 1.5 h. v závislosti na počtu vypadaných řas. Prodlužování  se provádí velmi opatrně, je to práce s detailem,  která si vyžaduje čas, aby vše bylo perfektní.

Co dělat během následujících 24 hodin po první aplikaci?

Klientkám pro nejbližší hodiny po  aplikaci prodloužených řas doporučujeme následující:

• Aby mělo lepidlo dostatek času pevně se navázat na přírodní řasu, vyvarujte se kontaktu s vodou, potem, slzami, pobytu v nadměrně vlhkém prostředí (např. sprcha, bazén, sauna, počátečních 48 h nesmí přijít oči do styku s párou.)

• Při použití jakéhokoliv kosmetického produktu se zcela vyhněte  oblasti kolem očí.

• Vyhněte se nadměrnému kontaktu s očima- mnutí oka, otírání ručníkem, spaní do polštáře.

• Pokud nosíte kontaktní čočky, první den po aplikaci oželte jejich nošení.

• 24 hodin po aplikaci neličte řasy ani oční víčka.

Je v našem i Vašem zájmu, aby Vaše řasy zůstaly stále krásné a hlavně zdravé.

Péče o prodloužené řasy

Aby prodloužené řasy, do kterých investujete své peníze i drahocenný čas, vydržely co nejdéle, přinášíme několik  tipů a rad, jak o ně správně pečovat.

• Není nutné přikrášlovat prodloužené řasy řasenkou, zejména se vyhněte voděodolným líčidlům, narušují adhesivum,  řasy tak mohou dříve vypadávat. Případnou alternativou jsou speciální řasenky na  prodloužené řasy, které neobsahují olejové přísady.

• Řasy rozčesávejte směrem od víček ke koncům zvláštním kartáčkem (může být namočený v čisté vodě nebo na sucho), který dostanete od své lash stylist.

• Pokud používáte oční líčidla, je důležité, abyste je  odstranily  pouze pěnou nebo speciálním gelem na prodloužené řasy.

• Doporučujeme nenanášet krémy ani jiné přípravky v těsné blízkosti řas.

• Řasy mechanicky nenamáhejte (mnutí oka, tahání za řasy, kleštičky na řasy), mohou předčasně vypadávat

• Mějte na paměti, že extrémní teploty mohou poškodit adhesivum (solária, sauny, páry, polária a pod.)

• Nikdy nebarvěte, nepodstupujte trvalou na řasy ani nelepte umělé řasy na pásce.

Lash filler InLei

INLei® Lash Filler je inovativní proces natočení a zesílení přírodních řas.  Jedná se o novou generaci Lash Lifting & Lash Botox. Nabízí ještě atraktivnější výsledky. Lash Filler je revoluční sérum, které s pomocí keratinu ovlivňuje sílu stávajících řas u kořene. Dodává výživu řasové cibulce, ovlivňuje strukturu řas i měsíce po aplikaci   
Aplikace je jednoduchá a bezpečná. Vydrží 6-8 týdnů.

Řasy klientek jsou po proceduře:

  • výrazně natočené
  • černé, lesklé
  • • opticky prodloužené
  • • až o 50% silnější
  •   •regenerované
  • • vyživené látkami podporujícími růst i sílu řas

Vhodné pro klientky:

  • • které nemohou či nechtějí mít prodloužené řasy
  • • potřebují regenerační kúru řas
  • • mají rovné řasy
  • • chtějí zvýraznit své přirozené řasy

Brow Henna dlouhotrvající barva na obočí

Vycházíme z aktuálních trendů v úpravě obočí. Tvarování obočí technologií Brow Henna pomocí originálních barev BIO BROW HENNA s dlouhotrvajícím efektem. Vydrží 2-4 týdny, podle typu pleti

• modelace obočí nití

• barvení ombré technikou

• rekonstrukce špatně rostlého, poškozeného obočí

 

 

Ceník služeb

Metoda řasu na řasu   1690,-

Doplnění po 2 týdnech     455,-

Doplnění po 3 týdnech      715,-

Doplnění po 4 a více týdnech se posuzuje podle množství zbylých řas od 845,-

Cashmere   1755,-

Doplnění po 2 týdnech     520,-

Doplnění po 3 týdnech      780,-

Doplnění po 4 a více týdnech se posuzuje podle množství zbylých řas od 910,-

Metoda 2D/3D   2015,-

Doplnění po 2 týdnech     715,-

Doplnění po 3 týdnech      975,-

Doplnění po 4 a více týdnech se posuzuje podle množství zbylých řas od 850,-

Lash filler  1430,-
Brow henna   715,-
Vytvarování obočí   260,-
Úprava obočí   130,-
Barvení obočí/řas   195,- 
 
 
 
Objednat se můžete na recepci na tel: 725 783 123.