KONTAKT:

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

ECOart SALON ROLLAND

Posh Puppy Party & ECOartová Tančírna

1.6. 2015 DEN DĚTÍ, FRANCOUZSKÁ LEGO ŠMELINA 4KIDS, FRANCOUZSKÁ POSH PUPPY PÁRTY, ECOart TANČÍRNA #2 s MIKEM DJUKEBOXEREM
Den plný radosti a zábavy pro malé i velké v ECOart SALON ROLLAND. Přišli jste se svými kamarády, měnili jste a šmelili kostičky lega. Ve šmelení se u nás meze nekladly Dětské střihy byly pouze za 100,- Kč.

Den dětí se uskutečnil s charitativní akcí POSH PUPPY PARTY. POSH PUPPY PÁRTY byla určená pro malé i velké milovníky psích mazlíčků. Zároveň se jednalo o první ročník charitativní akce na podporu občanského sdružení Cibela z.s., společnost věnující se provozování azylů pro pejsky a kočky. Prodávali jste své staré i nové oblečky, obojky, mističky na našem blešáku a přispěli jste tak 20% z tržby na Cibelu. Celý den tu pro vás bylo přichystáno poradenství v oblasti výchovy psů a bezpečného kontaktu se zvířaty, blešák, workshop pro děti i dospělé, tombola, kde „každý los vyhrával“, zároveň se vaše ratolesti i páníčkové se svými pejsky mohli účastnit foto soutěže o zajímavé ceny. O zábavu se postarala exhibice borců v poezii „SLAM POETRY“ a „SAYSOMETHING.CZ“, atmosféru následně dokreslil a příjemné rytmy zahrál náš DJ Mike Djukeboxer. Od 12 – 18 hodin byla akce zaměřena pro rodiče s dětmi, od 18 – 22 hodin byla akce zaměřena pro dámy a pány.
..
..
..
..
..
..
..