KONTAKT:

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Vzdělávání

Profi plus

Potřebujete si osvojit či oprášit zapomenuté kadeřnické techniky? Chcete jít současně s dobou a rozvíjet se v nových trendech v oblasti kadeřnické péče? 

……………

Naše školící ROLLAND ACADEMY centrum je první svého druhu, které přináší nové módní trendy. Pomůžeme vám oprášit všechny kadeřnické techniky foukanou, holení, střihy, barvení a společenské účesy či vás naučíme techniky nové a to vše s kosmetikou, která je inspirovaná japonskou medicínou, tradičními biodynamickými, organickými a etickými principy. Kosmetikou, která šetří životní prostředí a chrání vaše zdraví. A tou je značka ROLLAND.

……………

Kurzy probíhají v ROLLAND ACADEMY v ECOart SALONU ROLLAND, první salon svého druhu. Profesionální tým lektorů – kadeřníků se účastní předních přehlídek. Zajímavou klientelu a komunitu okolo spojujeme naší pílí, srdcem a umem. ROLLAND je organická kosmetika, která dbá na dlouhodobě pozitivní péči i kvalitu pokožky hlavy i vlasu klienta.

……………

Chcete být jiní? Nabídnout jedinečnost Vašich služeb? Pak jste na správné adrese.

……………

  1. nabízíme individuální jednodenní až pětidenní výukový blok, který je určen pro kadeřníky profesionály s cílem a zaměřením na konkrétní potřeby kadeřníka k získání potřebných dovedností pro svou praxi.

 

……………

Více info kontakt: ZDE

Více info kontakt: ZDE

……………Více info kontakt: ZDE

…………………………