KONTAKT:

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Rolland Hair Spa

Rolland Hair Spa

Nová generace salonní péče, která vám poskytne potravu pro všechny vaše smysly a vyléčí vaši vlasovou pokožku!  V prostoru, čase, uvnitř i vně ucítíte uvolnění, které se k vaší kůži, mysli i duši dostane skrze exkluzivní bylinnou proceduru od vašeho kadeřníka.

Stravujete se už jen ve fastfoodech? Nesnášíte čas strávený v zácpě nebo ve frontě u pokladny? Celý den spěcháte z jednoho bodu do druhého a večer ani nevíte, co jste vlastně dělali?

Hair Spa od Rollandu vnese do vašeho života zpomalení a chvilku pro sebe samého v rámci léčebné relaxační procedury. V osobě vašeho kadeřníka najdete nejen člověka, který vašemu vzhledu dodá styl, ale i někoho, kdo nabídne vaší pokožce/ vlasům zdraví a vaší mysli uvolnění prostřednictvím masáží a vonných zážitků.

Máte-li problém s lupy, mastící se nebo přecitlivělou vlasovou pokožkou nebo extrémně zničenými vlasy, můžete se v opakovaném sledu oddat do rukou vašeho kadeřníka. Hair Spa Rolland nabízí peelingy, speciální masky, unikátní masážní techniky a lifting na vlasy – to vše pro léčbu vašeho poničeného vlasu a stresované vlasové pokožky podobně jako v kosmetickém salonu. Pouze z opečované a zdravé kůže mohou vyrůstat krásné vlasy!

Cena léčebné procedury je cca 750 Kč za 45 min. – cena se snižuje zakoupením většího množství procedur najednou. Více o maskách, biodynamických bylinách a léčebných produktech najdete ZDE.

No Comments

Leave a Comment