KONTAKT:

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Ceník OWAY BEAUTY

Kosmetika FACE.SPA

 

 

 

Pleťové ošetření FACE.SPA nabízí profesionální péči v ošetření pro všechny druhy pleti. Po základní analýze pokožky následuje cílená léčba organickou kosmetikou za pomoci biodynamických čistých bylin, které navozují harmonii a uklidnění mysli.

.

FACE.SPA nabízí jedinečný program – NÁVRAT KE ZDRAVÉ POKOŽCE, u kterého je doporučované pětitýdenní pravidelné ošetření, které začíná analýzou a hloubkovým čištěním, přes zpevnění a okysličení pleti, po hydrataci a výživu. Následně je profesionálně určena cílená péče a synergická léčba. Aplikovaný holitistický přístup vychází z přesvědčení, že pleť klientek je ovlivněna více faktory, od věku, po okolí a především i psychickým rozpoložením. Jednotlivé kroky FACE.SPA NÁVRAT KE ZDRAVÉ POKOŽCE je samozřejmě možné aplikovat jednorázově, doporučujeme jej však podstoupit jednou měsíčně po ukončení kúry. FACE.SPA s OWAY vychází z aktuálních potřeb a stavu pleti klientky, vždy je aplikovaná synergická léčba.

.

V pleťovém ošetření FACE.SPA se využívají produkty z řady OWAY HEAD.SPA PREMIUM, které jsou nejen pro regeneraci vlasů a pokožky hlavy, ale také na obličej a celé tělo. Můžete si dopřát jemnou čistící exfoliaci s regenerací zároveň a to u nás v našem OWAY salonu v rámci holistic wellness procedur, ale zároveň následně pro domácí využití. Nechte se ošetřit například produktem OWAY SUBLIME PEELING BLEND, který je detoxikační a stimulační oplachová čistící směs pro vlasovou pokožku, obličej a tělo. Další produkt OWAY ALLURING OIL je olejem a elixírem v jednom pro hloubkovou výživu pokožky, tváře, dekoltu a vlasů. 

.

Dopřejte si u nás v OWAY salonu uvolňující rituál, odlíčení, peeling, úpravu obočí, regenerativní digitopresuru, dermální stimulaci-vyhlazování, lokální proti vláskovou masáž, dermální stimulace-lifting, pleťovou masku, masáž rukou, závěrečnou péči-sérum, pleťový krém nebo olej, oční krém, balzám na rty.

.

Kompletní ošetření obličeje 1,5 hod je za 1.490,- 

První testování v akci za 990,- 

3x balíček 1,5 hod za 4000,-

.

 


Kombinací těchto dvou metod lze provádět mnoho variant ošetření:
 

  • intenzivní omlazení pleti
  • zpevňující ošetření obličeje
  • odstranění otoků pod očima a kolem očí
  • zklidnění citlivé pokožky
  • odstranění rozšířených žilek v obličeji
  • zklidnění pleti po slunění a spálení po slunění
  • stimulace svalů na těle

.

Ve službách si pracovníci doplňují, kombinují a inovují i další převážně přírodní materiály, kterými je v kosmetice například zelená jílová maska z moře nebo dezinfekční šalvějové tonikum. Při všech službách používáme léčebnou sílu v kombinaci s wellness spa atmosférou a svými jemnými zlatými ručičkami.

.

Pro ošetření pánu používáme produkty OWAY MEN (pánská řada): men face and beard hydrating cleanser (pleťový čistící krém), men face and eye energizing texture (pleťový krém), men lip and beard salve (balzám na rty a vousy) nebo glowing face gommage (jílový gel). 

.

Další produkty z řady OWAY BEAUTY (tělo a pleť):  perfect skin cleansing cream (čistící a obnovující krém na obličej), de-stress tonic potion (pleťová voda), glowing face gommage (jílový gel), fabulous body oil (výživný tělový olej), calming face mask/age defying face mask (zklidňující pleťová maska), winter solstice blend/summer solstice blend (zimní a letní bylinná směs), hand cream (krém na ruce), replumping cream (omlazující a regenerační sérum), regenerating booster (revitalizační a ochranné sérum), awakening face mousturizer (hydratační krém), miracle eye complex (oční krém), velluto lip balm (balzám na rty).

.

Přečtěte si článek s naší masérkou, který vyšel na internetovém serveru PROTI ŠEDI –  Rozhovor s odbornicí: Trendem je zelená kosmetika

.

 

Pleť není jen o věku, ale ovlivňuje ji více faktorů. Nedělejte kompromisy!

.

Objednat se můžete na recepci na tel: 725 783 123.

 

 

.

.

.

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás, že jsme tu opět pro Vás v naší klasické otevírací době:

Pondělí 8-18h

Úterý 11-21h

Středa 8-18h

Čtvrtek 11-21h

Pátek a sobota po předchozí domluvě.

Těšíme se na vás!

Eco Salon Oway