KONTAKT:

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Ceník OWAY BEAUTY

Kosmetika FACE.SPA

Pleťového ošetření FACE.SPA nabízí profesionální péči ošetření pro všechny druhy pleti. Po základní analýze pokožky následuje cílená léčba organickou kosmetikou za pomoci biodynamických čistých bylin, které navozují harmonii a uklidnění mysli.

 

 

.

FACE.SPA nabízí jedinečný program – NÁVRAT KE ZDRAVÉ POKOŽCE, u kterého je doporučované pětitýdenní pravidelné ošetření, které začíná analýzou a hloubkovým čištěním, přes zpěvnění a okysličení pleti, po hydrataci a výživu. Následně je profesionálně určena cílená péče a synergická léčba. Aplikovaný holitistický přístup vychází z přesvědčení, že pleť klientek je ovlivněna více faktory, od věku, po okolí a především i psychickým rozpoložením. Jednotlivé kroky FACE.SPA NÁVRAT KE ZDRAVÉ POKOŽCE je samozřejmě možné aplikovat jednorázově, doporučujeme jej však podstoupit jednou měsíčně po ukončení kúry. FACE.SPA s OWAY vychází z aktuálních potřeb a stavu pleti klientky, vždy je aplikovaná synergická léčba.

 

NABÍZENÉ SLUŽBY:

.

FACE.SPA: 

 Klasické ošetření obličeje manuální 1,5 hod včetně závěrečné úpravy – malé denní líčení, dobarvení obočí, řas, depilace horního rtu) 2.290,- Kč

.
SAMOSTATNÉ DOPLŇKOVÉ SLUŽBY:
 
 Úprava obočí  150,- Kč  Barva obočí  100,- Kč
 Barva řasy  150,- Kč  Barva obočí & řasy  300,- Kč
 Depilace horní ret  200,- Kč  Depilace brada  100,- Kč
 Depilace ruce  250,- Kč  Depilace podpaždí  200,- Kč
 Depilace celé nohy  800,- Kč  Depilace lýtka  500,- Kč
 Depilace záda  500,- Kč  

.

CO JE PŘÍSTROJOVÉ OŠETŘENÍ DermaShaper?

DermaShaper je multifunkční mikropočítačová jednotka pro ošetření obličeje a dekoltu. Přístroj nabízí tři varianty pro různé aplikace – ošetření ultrazvukem, elektroterapii a ionizaci. Specialitou těchto aplikací je to, že nemusí být používány každá zvlášť, ale mohou se úspěšně kombinovat a získat tak široké spektrum ošetření s výbornými výsledky a okamžitým viditelným efektem. Pleť je tak nastartována elektrickými impulsy k tvorbě kolagenu – probíhá hloubková masáž, které nikdy nemůžete dosáhnout pouze rukama. Nejefektivnější je kombinace hloubkové masáže dermis a epidermis. Struktura pleti je viditelně vylepšena již po prvním ošetření. Díky fantastickým výsledkům se DermaShaper nazývá precizní instantní facelift bez skalpelu. Ošetření má okamžitý efekt: vrásky jsou méně hluboké, zarudnutí se zmenšuje. 

.

Kombinací těchto tří metod lze provádět mnoho variant ošetření:

  • intenzivní omlazení pleti
  • zpevňující ošetření obličeje
  • odstranění otoků pod očima a kolem očí
  • zklidnění citlivé pokožky
  • odstranění rozšířených žilek v obličeji
  • zklidnění pleti po slunění a spálení po slunění
  • stimulace svalů na těle

 

.

Pleť není jen o věku, ale ovlivňuje ji více faktorů. Nedělejte kompromisy!

.

Objednat se můžete na recepci na tel: 725 783 123

 

 

.

.

.