KONTAKT:

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Salonní služby

Služby

01 Dámský střih & Pánský střih & Dětský střih

Dopřejte si lázeň spolu se střihem, foukanou a stylingem od odborníků na slovo vzatých. Nejen nevšední „dámské a pánské“ trendy střihy, které podtrhnou vaší osobitost a detail rysů, ale i milovníci klasických střihů, kteří jsou konzervativní si přijdou na své. Tým stylistů dbá na celkový dojem a spokojenost zákazníka. Hýčkejte se kosmetikou s příběhem. KIDS WELCOME! I Vaše ratolesti u nás mají dveře otevřené, chvíle čekání před střihem si mohou zpříjemnit malováním křídou na tabule či na podlahu. Více informací a ceník naleznete ZDE.

02 Barvení s Hcolor péčí

Přemýšlíte nad změnou barevného odstínu vašich vlasů? Přemýšlíte jakým možným a nejšetrnějším způsobem je možné vlasové vlákno obarvit? Jste na správném místě. Využijte první vyživující barvící systém bez amoniaku s vysokým obsahem biodynamicky, organicky a fair-trade získaných aktivních bylin a olejů. Výhodami ROLLAND Hcolor barvícího systému jsou: absolutní prozáření vlasů už během barvení, respektuje do hloubky strukturu vlasového vlákna, neuvěřitelná škála barevných odstínů, 100% krytí šedivých a bílých vlasů, fixace barevných odstínů – díky mikropigmentům a rostlinným proteinům, ekologické a recyklovatelné obaly. Více informací a ceník naleznete ZDE.

03 Barvení s Hnectar péčí

Potřebují vaše vlasy výživu a barvu zároveň? Vyzkoušejte první vlasovou omlazující a regenerační barvící péči ROLLAND Hnectar s efektem vlasového liftingu. Dopřejte si regenerační bylinnou a olejovou péči inspirovanou „čistotou přírody“. Obsahuje: biodynamické přísady, organické složky, fyto – rostlinné přísady, vyspravující proteiny, fair-trade účinné látky, ekologické balení. Neobsahuje: amoniak, paraphenylenediamine, resorcinol, minerální oleje, alkohol, umělá aromata. Více informací a ceník naleznete ZDE.

04 Melírování a zesvětlování s Hbleach péčí

Kdo říká, že všechny zesvětlující výrobky jsou agresivní? Přáli by jste si zářivou blond, melír či světlejší barevný odstín, než máte doposud? Proč ne.. Vyzkoušejte první šetrné bez-amoniakové zesvětlující melírovací máslo, které na základě másla Kukui obohacuje vlasové vlákno o vzácné oleje, které dodává vlasovému vláknu hebkost a lesk bez poškození. Neobsahuje amoniak. Více informací a ceník naleznete ZDE.

05 Wellness rituály Head.Spa péče

Pomocí unikátní OWAY TRICHO ANALYZER – diagnostická kamera, která analyzuje do hloubky zdravotní stav pokožky vlasů a napomůže tak kadeřníkům přesně určit problémy, kterými vlasová pokožka klientů trpí a navrhnout její cílenou léčbu. Léčebná kúra HEAD.SPA je doporučovaná formou 5 aplikací v pravidelných týdenních intervalech. Lze je samozřejmě aplikovat nárazově.
TYPY PROBLEMATICKÉ POKOŽKY: Citlivá pokožka – kúra HAED.SPA SOOTHING, Lupy (mastné nebo suché) – kúra HEAD.SPA PURIFYING, Mastící se pokožka – kúra HEAD.SPA REBALANCING, Ztráta vlasů – kúra HEAD.SPA HAIR-LOSS. Detoxikace vlasové pokožky a vlasů 100% organická péče – HERBS & CLAY CLEENING CLEANSER. Více informací a ceník naleznete ZDE.
 

06 Hydrodhara – relaxační a posilující wellness zážitek spojený se zlepšováním zdraví vlasů a vlasové pokožky a aktivací 3. oka

Vnímejte neopakovatelnou chvilku „holistic wellness“ s péčí HYDRO-dhara spolu s květinovým vodopádem…. Z různých SPA koutů světa přímo do Vašeho salonu přichází zcela unikátní rituál, který hluboce uvolňuje mysl a tělo pro jejich harmonizaci. Zmírňuje stres, únavu a emocionální napětí, vyvažuje nervový systém. Zlepšuje zdravotní stav vlasové pokožky a vlasů. Proti stáří bojující květinový vodopád. Infuze z biodynamické květinové vody Flowerfall, která obsahuje etický plod Arazà a zásadní oleje, které umožňují vaše vlasy obnovit, dodat jim energií a mládí. Dodává aromaterapeutickou a energetickou podporu. Více informací naleznete ZDE.

07  Hair.Lifting péče

Hloubkově regenerující systém i pro extrémně narušené a zničené vlasy častými nešetrnými úpravami, barvením, trvalením nebo rovnáním žehličkou. Pomocí unikátní Infrared Hair Remedy – studené žehličky se do vlasů ultrazvukem vpravuje vyživující koktejl ceramidů a/nebo minerálních solí a séra,  infračervené paprsky tak napomáhají celkové regeneraci vlasů. Ultrazvuk a infračervené paprsky vyhlazují a uzavírají povrch vlasů, aby nedocházelo k jeho dalšímu poškozování. Toto ošetření je velice vhodné i pro barvené vlasy – je dokázáno, že klientkám s barvenými vlasy, které pravidelně podstupují HAIR.LIFTING vydrží sytost a intenzita barvy mnohem déle. Barevné pigmenty jsou pevně uzamčeny. Léčba ultrazvukem a infračervenými paprsky je v dermatologii používaná již několik let a dosahuje vynikajících výsledků. ECOart SALON ROLLAND tuto metodu zavedl jako vůbec první salon i v léčbě a pravidelné péči o vlasy! Ultrazvuk šetrně zaceluje praskliny v kutikule vlasu, vlasové konečky se přestávají třepit! Dejte svým vlasům ještě šanci a vyzkoušejte tuto péči. Více informací a ceník naleznete ZDE