KONTAKT:

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Salonní služby

Služby

01 Dámský střih & Pánský střih & Dětský střih

Dopřejte si lázeň spolu se střihem, foukanou a stylingem od odborníků na slovo vzatých. Nejen nevšední „dámské a pánské“ trendy střihy, které podtrhnou vaší osobitost a detail rysů, ale i milovníci klasických střihů, kteří jsou konzervativní si přijdou na své. Tým stylistů dbá na celkový dojem a spokojenost zákazníka. Hýčkejte se kosmetikou s příběhem. KIDS WELCOME! I Vaše ratolesti u nás mají dveře otevřené, chvíle čekání před střihem si mohou zpříjemnit malováním křídou na tabule či na podlahu. Více informací a ceník naleznete ZDE.

02 Barvení s Hcolor péčí

Přemýšlíte nad změnou barevného odstínu vašich vlasů? Přemýšlíte jakým možným a nejšetrnějším způsobem je možné vlasové vlákno obarvit? Jste na správném místě. Využijte první vyživující barvící systém bez amoniaku s vysokým obsahem biodynamicky, organicky a fair-trade získaných aktivních bylin a olejů. Výhodami OWAY Hcolor barvícího systému jsou: absolutní prozáření vlasů už během barvení, respektuje do hloubky strukturu vlasového vlákna, neuvěřitelná škála barevných odstínů, 100% krytí šedivých a bílých vlasů, fixace barevných odstínů – díky mikropigmentům a rostlinným proteinům, ekologické a recyklovatelné obaly. Více informací a ceník naleznete ZDE.

03 Barvení s Hnectar péčí

Potřebují vaše vlasy výživu a barvu zároveň? Vyzkoušejte první vlasovou omlazující a regenerační barvící péči OWAY Hnectar s efektem vlasového liftingu. Dopřejte si regenerační bylinnou a olejovou péči inspirovanou „čistotou přírody“. Obsahuje: biodynamické přísady, organické složky, fyto – rostlinné přísady, vyspravující proteiny, fair-trade účinné látky, ekologické balení. Neobsahuje: amoniak, paraphenylenediamine, resorcinol, minerální oleje, alkohol, umělá aromata. Více informací a ceník naleznete ZDE.

04 Melírování a zesvětlování s Hbleach péčí

Kdo říká, že všechny zesvětlující výrobky jsou agresivní? Přáli by jste si zářivou blond, melír či světlejší barevný odstín, než máte doposud? Proč ne.. Vyzkoušejte první šetrné bez-amoniakové zesvětlující melírovací máslo, které na základě másla Kukui obohacuje vlasové vlákno o vzácné oleje, které dodává vlasovému vláknu hebkost a lesk bez poškození. Neobsahuje amoniak. Více informací a ceník naleznete ZDE.

05 Revitalizační péče Hmelt – barvené pigmenty

 
Barvící systém Hmelt je revolucí v barvícím systému značky OWAY, která přichází s unikátní péčí určenou pro salónní i domácí použití. Hmelt je založen na rostlinných fair trade  pigmentech, které  zajistí jedinečný a vysněný odstín všech osobitých zákazníků. Hmelt umožňuje sebevyjádření  prostřednictvím jedinečné barvy. Hmelt nabízí přímé barvící pigmenty výhradně do rukou profesionálních vlasových mágů, či Hmelt masku, která je díky snadné aplikaci určena i pro domácí použití.K dostání v 9-ti barevných odstínech. Více informací a ceník naleznete ZDE.

06 OWAY šetrná trvalá 

OWAY nabízí permanentní trvalou bez amoniaku, která je      velmi šetrná pro vlasy i zdraví člověka. Trvala od OWAY je na bázi cysteaminu, s obsahem biodynamicky pěstovaných ingrediencí. Tato péče dodá vlasům objem, podporu a požadovaný tvar. Díky trvalé můžete na vlasech vykouzlit smyslné „beach“ vlny pro přirozený vzhled, či spirálovité kadeře, záleží jen na Vás. Více informací a ceník naleznete ZDE:

 

07 Wellness rituály Head.Spa péče

Pomocí unikátní OWAY TRICHO ANALYZER – diagnostická kamera, která analyzuje do hloubky zdravotní stav pokožky vlasů a napomůže tak kadeřníkům přesně určit problémy, kterými vlasová pokožka klientů trpí a navrhnout její cílenou léčbu. Léčebná kúra HEAD.SPA je doporučovaná formou 5 aplikací v pravidelných týdenních intervalech. Lze je samozřejmě aplikovat nárazově.
TYPY PROBLEMATICKÉ POKOŽKY: Citlivá pokožka – kúra HAED.SPA SOOTHING, Lupy (mastné nebo suché) – kúra HEAD.SPA PURIFYING, Mastící se pokožka – kúra HEAD.SPA REBALANCING, Ztráta vlasů – kúra HEAD.SPA HAIR-LOSS. Detoxikace vlasové pokožky a vlasů 100% organická péče – HERBS & CLAY CLEENING CLEANSER. Více informací a ceník naleznete ZDE.
 

08 Hydrodhara – relaxační a posilující wellness zážitek spojený se zlepšováním zdraví vlasů a vlasové pokožky a aktivací 3. oka

Vnímejte neopakovatelnou chvilku „holistic wellness“ s péčí HYDRO-dhara spolu s květinovým vodopádem…. Z různých SPA koutů světa přímo do Vašeho salonu přichází zcela unikátní rituál, který hluboce uvolňuje mysl a tělo pro jejich harmonizaci. Zmírňuje stres, únavu a emocionální napětí, vyvažuje nervový systém. Zlepšuje zdravotní stav vlasové pokožky a vlasů. Proti stáří bojující květinový vodopád. Infuze z biodynamické květinové vody Flowerfall, která obsahuje etický plod Arazà a zásadní oleje, které umožňují vaše vlasy obnovit, dodat jim energií a mládí. Dodává aromaterapeutickou a energetickou podporu. Více informací naleznete ZDE.

09  Hair.Lifting péče

Hloubkově regenerující systém i pro extrémně narušené a zničené vlasy častými nešetrnými úpravami, barvením, trvalením nebo rovnáním žehličkou. Pomocí unikátní Infrared Hair Remedy – studené žehličky se do vlasů ultrazvukem vpravuje vyživující koktejl ceramidů a/nebo minerálních solí a séra,  infračervené paprsky tak napomáhají celkové regeneraci vlasů. Ultrazvuk a infračervené paprsky vyhlazují a uzavírají povrch vlasů, aby nedocházelo k jeho dalšímu poškozování. Toto ošetření je velice vhodné i pro barvené vlasy – je dokázáno, že klientkám s barvenými vlasy, které pravidelně podstupují HAIR.LIFTING vydrží sytost a intenzita barvy mnohem déle. Barevné pigmenty jsou pevně uzamčeny. Léčba ultrazvukem a infračervenými paprsky je v dermatologii používaná již několik let a dosahuje vynikajících výsledků. ECOart SALON OWAY tuto metodu zavedl jako vůbec první salon i v léčbě a pravidelné péči o vlasy! Ultrazvuk šetrně zaceluje praskliny v kutikule vlasu, vlasové konečky se přestávají třepit! Dejte svým vlasům ještě šanci a vyzkoušejte tuto péči. Více informací a ceník naleznete ZDE