KONTAKT:

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

Dámské a pánské kadeřnictví

PRVNÍ ECO ZERO SALON V ČESKÉ REPUBLICE

Náš salon je prvním svého druhu a přínáší zcela nový koncept kadeřnického salónu. Přijďte a nechte si hýčkat všech 5 smyslů biodynamicky pěstovanými bylinami, péčí profesionálních kadeřníků a vlasovou kosmetikou, která neobsahuje žádné syntetické látky, které by mohly ohrozit Vaše zdraví. 

Zdravá péče o vlasy a životní prostředí

Náš salon je „zelený“  a dává to smysl. Průměrné salony využívají celou řadu chemických látek a spotřebovávají důležité zdroje, jako je voda a energie. Přijali jsme zdravější postupy, které mohou snížit náklady a dopad na životní prostředí. Užijte si naše služby s vědomím, že vaše nepoškodí vaše tělo nebo životní prostředí. Proto je náš salon zdravější, bezpečnější a šťastnější.

Jak to děláme?18

Nabízíme služby

CENÍK

Jako první salon nabízíme také FAIR PLAY ceník, který činí zkrášlující služby dostupné pro každého. Ceník platí pro všechny studenty do 21 let, seniory nad 60 a pro všechny tělesně a duševně postižené, WELCOME!

CENÍK

Používáme

  • netoxické, bezpečné, přírodní produkty
  • mechanické rozprašovače místo aerosolových nádob
  • přípravky s nízkým obsah těkavých organických sloučenin
  • netoxické produkty pro dezinfekci a čištění
  • dávkovací systém pro šampony a kondicionéry
  • výrobky s recyklovatelným obalem
  • energeticky úsporná světla po celém salonu25
  • sklenice nebo šálky místo plastových lahví, které jsou opakovaně použitelné
  • Fair Trade čaj

Produkty a služby 
pracujeme výhradně s produkty Rolland – Organic Way. Tyto produkty splňují vyšší nároky na kvalitu, vůni ( čistě přírodní – bylinná), cenu  i ohleduplnost ke zdraví a  životnímu prostředí. Již od roku 1948 získává nové zákazníky svými inovativními produkty v péči o vlasy, tělo a pleť. Je jedinou společností na trhu s kosmetikou, která pracuje s biodynamicky a organicky pěstovanými rostlinami. Zakládá si na tom, aby v kosmetice nebyla ani stopa po parabenech, syntetických barvivech a jiných zatěžujících chemických látkách. Striktně dbá na ochranu životního prostředí, obalové materiály jsou ze 100% recyklovatelného plastu, hliníku, papíru a skla. Je součástí mezinárodního projektu pro podporu růstu a stability ekonomiky zemí třetího světa, kde úzce spolupracuje téměř 1200 malými hospodářstvími . Pro šetrný přístup k přírodě i vlasům je značka oblíbena v Irsku, Norsku, Švédsku, Kanadě, i v Japonsku a jiných asijských státech. Výtažky a extrakty plodin pocházejících z ekologického zemědělství jsou pěstované čistě na přírodní bázi, nejsou chemicky ošetřeny, neobsahují toxické látky. Unikátnost vlasové kosmetiky Rolland spočívá v kombinaci biodynamických revolučních technologií a ekologického přístupu k planetě Zemi, to jsou základní dva pilíře její filozofie. Účinky jsou viditelné již po prvním použití –  fytoterapie má pozitivní vliv i na psychiku člověka

S kosmetikou Rolland dodáte svému zevnějšku nejen perfektní vzhled, ale také příběh

ROLLAND NENÍ TESTOVÁN NA ZVÍŘATECH

Melíry Hbleach a barvy Hcolor – revoluční barvící systém bez amoniaku jejichž unikátní složení vychází z tradiční japonské medicíny. Zajišťuje vlasové pokožce 100% ochranu před alergickými reakcemi během barvení, pH je identické s pH vlasové pokožky. Výtažky a extrakty z rostlin a esenciální oleje vyživují  a regenerují jádro vlasů, olej z organicky pěstované perilly a
proteiny z bavlny mají za úkol chránit pokožku před podrážděním. Dále obsahují olej z rýžových otrub, ceramidy, barvící pigmenty, unikátní směs z amazonských pralesů

Barvení vlasů dostává zcela nový rozměr – syté a zářivé tóny bez poškození vlasu
Při ošetření přípravky z řad Relife šamponů, kondicionérů, péčí a Infine stylingu Organic Way pro všechny typy vlasů zažijete příjemnou přírodní aromaterapii. Produkty obsahují extrakty z biodynamicky pěstovaných rostlin a bylinek, ryze přírodní esenciální oleje a přírodní antioxidanty.

Všechny Organic Way produkty jsou bez sulfátů, bez parabenů a bez parfemací. Okouzlí vás pouze pravá vůně esenciálních olejů získaných tradičními metodami.

V našich službách můžete kromě tradičních kadeřnických služeb jako stříhání, barvení, melírování a trvalení, najít i službu v dnešní době zcela netradiční. Holení. Holení za použití osvědčených postupů a přípravků obsahujících čisté přírodní ingredience.

CENÍK

Vážení zákazníci,

vzhledem k současné situaci jsme preventivně zavřeli náš provoz.
Sledujte náš web o znovuotevření Vás tam budeme informovat.

Pro nákup kosmetiky můžete využít online objednávky na www.ecoorganicbeauty.cz a PPL či kurýra po Praze. Doručení 3-5 dní.

S pozdravem,
Tým OWAY
604 898 400