KONTAKT:

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

cam8

HEAD.SPA

Pomocí unikátní OWAY TRICHO ANALYZER – diagnostická kamera, která analyzuje do hloubky zdravotní stav pokožky vlasů a napomůže tak kadeřníkům přesně určit problémy, kterými vlasová pokožka klientů trpí a navrhnout její cílenou léčbu.

Léčebná kúra HEAD.SPA je doporučovaná formou 5 aplikací v pravidelných týdenních intervalech. Lze je samozřejmě aplikovat nárazově.

 TYPY PROBLEMATICKÉ POKOŽKY:

Citlivá pokožka – kúra HAED.SPA SOOTHING:spazio17

  • projevy: Svědivá pokožka, zarudnutí a nepříjemný, pálivý pocit
  • řešení s HEAD.SPA: jemné ošetření šamponovou neetoxylovanou lázní, která zanechává pokožku čistou a bez podráždění. Osvěžující a jemné balsamikové extrakty poskytují okamžitou úlevu a mají silný protizánětlivý účinek. Žlutodřev zklidňuje a působí proti podráždění, zvyšuje přirozenou obranyschopnost pokožky.

Lupy (mastné nebo suché) – kúra HEAD.SPA NO-DANFDRUFF:

  • projevy: Tvorba suchých nebo mastných šupin. V těžkých případech žlutočervené papuly na okrajích vlasové části, za ušima, v zevním zvukovodu, na obočí i na kořeni nosu. U této nemoci nedochází ke ztrátě vlasů.
  • řešení s HEAD.SPA: Kombinací antimikrobakteriálních a osvěžujících přírodních extraktů. Přírodní extrakty jako je biodynamický rozmarýn, organický tymián a biotechnologické extrakty jako je crinipan – čištící molekula, která účinně bojuje s bakterií malassetia furfur způsobující lupy, a biolin, sladké probiotikum stimulující plodnost „hodné“ bakterie, to vše pro posílení a vyvážení přirozené obranyschopnosti pokožky hlavy.

Mastící se pokožka – kúra HEAD.SPA REBALANCING:spazio18

  • projevy: Velmi častá potřeba mytí vlasů, dochází tak výraznému vysušování délek a konečků vlasů. Vlasy plihnou do dvou hodin po umytí, tvoří pramínky a působí tak dojmem řídkých vlasů.
  • řešení s HEAD.SPA: Z pokožky hlavy a vlasů je velice jemně a šetrně odstaněná přebytečná mastnota. Přináší svěžest a dokonale čistí vlasy a vlasovou pokožku, k tomu využívá detoxikační a stahující bílou amazonskou hlínu, stimulační a normalizační mikronizovanou šalvěj a ploštičník, rostlinný extrakt, který potlačuje enzymy odpovědné za nadměrnou produkci kožního mazu.“

Ztráta vlasů – kúra HEAD.SPA HAIR-LOSS:

  • projevy a okolnosti: velký stres, špatný krevní oběh, špatná strava, nedostatek určitých vitamínů, některé druhy léků, které mají vedlejší účinky způsobující úbytek vlasů, genetické předpoklady, hormonální změny – způsobené například poruchou štítné žlázy, ale i nerovnováhou estrogenu nebo testosteronu
  • řešení s HEAD.SPA: zlepšuje kvalitu vlasů a zlepšuje jejich ukotvení ve folikulu, což prodlužuje životnost vlasu (anagennífáze), navrací vlasům jejich přirizený objem

 

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás, že jsme tu opět pro Vás v naší klasické otevírací době:

Pondělí 8-18h

Úterý 11-21h

Středa 8-18h

Čtvrtek 11-21h

Pátek a sobota po předchozí domluvě.

Těšíme se na vás!

Eco Salon Oway