KONTAKT:

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

ROLLAND BIO3T

plet

ROLLAND BIO3T

Spojujeme přírodu s nejnovější technologií a přinášíme jednoduché elementy, které v kombinaci vytvoří zcela originální péči pro jakýkoliv typ pokožky a jakýkoliv věk zákaznice. Každá žena je unikátní, stejně tak jako její pokožka. Proto je výběr správných produktů péče o pleť velmi důležitý nejen pro dokonalý vzhled pokožky, ale také pro osobní pocit ženy. BIO3T využívá dokonalé a naprosto inovativní synergické metody, jež se projevují při používání produktu. Naše produkty jsou multifunkční a lze je vrstvit, míchat a docílit tím naprosto jedinečné péče dle individuálních potřeb ženy. S přípravky BIO3T lze řešit hned několik problémů současně (stárnoucí pokožka, mastná pleť či suchá, citlivá pokožka, žilky apod).

Prostřednictvím pouhých 21 pleťových a 11 tělových produktů založených na vzájemně se posilujícím synergickém působení těch nejúčinnějších čistých ingrediencí z celého světa vám dokážeme nabídnout exkluzivní na míru ušitou péči pro každého z vás!

Péče o tělo je stejně důležitá jako péče o pleť. Díky biodynamickým přírodním extraktům můžete dopřát svému tělu kvalitní výživu, detox a relaxaci. V Telořadě péče o tělo BIO3T naleznete přípravky k eliminaci celulitidy, strií a tukových polštářů, přípravky napomáhající zpevnění pokožky a zeštíhlení a přípravky péče o ruce a chodidla.

BIO3T vám připraví jedinečný salonní zážitek při kosmetickém ošetření a konečně velmi snadno a přirozenou cestou dostane vaši pleť do normálu a harmonie, ať už trpí jakýmkoliv problémem!

 

 

Pohodlně nakupte produkty pro tělovou péči