KONTAKT:

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

ANDREA KERESTEŠOVÁ

ANDREA KERESTEŠOVÁ

_J8B7813„MEZI NEBEM A ZEMÍ“ Praha – leden 2015

.

Herečka Andrea Kerestešová představila v květnu loňského roku výstavu fotografií s názvem Syndrom aneb mezi nebem a zemí. Foto obrazy putovaly z Čech až do rodného Slovenska. Po necelém roce se vrací zpět do Prahy. Prodejní výstava proběhne od 4. února do 25. března 2015 v prostorách Ecoart Salon Rolland.

.

Herečka na svých snímcích představuje podobizny nejen herců, jako je  Jan Budař anebo Petra Horváthová, ale také svého životního partnera Mikoláše Růžičky. Andree se podařila také zajímavá fotografie Libora Boučka. Lena Brauner je fotografována na netradičním místě v těhotenství a Terezie Kovalová je stylizována do ďábla s andělem. Andrea vystavovala také fotografie z cestování po Indii, Africe a Číně. Syndrom je již druhou výstavou Andrey Kerestešové. Svou tvorbou se již od počátku snaží zajímavě znázornit známé osobnosti a jí blízké. „Jedná se o vyjádření hledání pravdy, dobra, smutku, života i smrti. Tak nějak jednoduše nové klišé ve starém obalu,“ říká herečka. „Syndrom vznikl na základě vyjádřit se a zároveň položit otázky, na které si odpověď musí najít každý sám.“ vysvětluje.

.

Obrazy jsou tisknuty na knihařské plátno, které je zasazeno v originálních starožitných  rámech. Série SYNDROMU je neopakovatelná v rámci individuálního přístupu k provedení každého fotoobrazu jako celku.

.

.

.

Herečka a fotografka Andra Kerestešová a její výstava  foto obrazů. Cyklus SYNDROM aneb mezi nebem a zemí. Obrazy jsou tištěné na knihařské plátno, které má životnost až 200 let. Každý rám je starožitný originál zrenovovaný. Prodejní výstava je ke shlédnutí v našem salonu denně. Více informací rolland@rolland.cz / +420 725 783 123

.

.

.