KONTAKT:

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

ECOart SALON ROLLAND

Vernisáž 11.5.2016

 

 

…………

11.5.2016 Oway Rolland Czech Hair Collection 2016 H-Oud & J. Machuta & Lu Skřivánková & J. Jindráková & Bistro 8 & DJs

vizuál po verni

…………

Šafrán, Mimóza, Lotus, Estragon, Opium…

Rolland Oway představí vlasovou kolekci H-Oud 2016

Pět nadčasových vůní – pět unikátních účesů. Rolland Oway udává nový trend v hair salonech po celém světě. Ve středu 11. května poprvé představí vlasovou kolekci, kterou pro značku vytvořil kadeřník ECOart SALON ROLLAND Jindřich Machuta.

…………

„Královnou všech vůní je v dnešním světě parfémů Oud. Stejně prémiová je naše nová kolekce, pod kterou se skrývá pět dalších nezaměnitelných aroma. Ty byly inspirací pro jednotlivé účesy. „H“ pak odkazuje na cestu, kterou Rolland Oway letos jde – na revoluční barvy H-Colour a H-Nectar,“ říká manažerka Rolland Oway ČR Martina Sikorová.

…………

Rolland Oway kolekcí slaví úspěšné tři roky na českém trhu, během nichž oslovil celou řadu profesionálů i příznivců sofistikované organické kosmetiky. Nejen proto, že je trendy, funkční, kreativní a přispívá ke zdravému životnímu stylu, ale i schopností uspokojit všechny smysly.

…………

H-Oud vyráží z vnitřního světa na světlo se stejnou vervou, jako malířova ruka tvoří obraz a tak silně, jako vystupují obrazy v naší mysli. Tisíce buněk spolupracují a vše je tak samozřejmé, jako když motýl poprvé zamává svými křídly. Každá vůně, každý vjem. Jedno podporuje druhé, druhé třetí. Kolekce vychází z hlubokých míst, tam kde se střetává vědomí a nevědomí. Kolekci motivoval zvuk elektra, akryl a všechny vůně světa,“ doplňuje k inspiraci kolekce progresivní vlasový stylista Jindřich Machuta.

…………

H-Oud Collection ovšem nejsou jen z vůní vycházející účesy, ale také modelové oblečeni do „obrazů“. Přesněji do minimalistických střihů módní návrhářky Jarky Jindrákové a látek s jihoamerickými motivy malířky Lu Jindrák Skřivánkové. Obě autorky akcí zahájí měsíční prodejní výstavu v prostorách ECOart Salonu Rolland. V rámci launch cockatil party ve středu 11. května také uslyšíte DJe IM Cyber, Identic a Vanka a ochutnáte dobroty z Bistro 8 a víno La Randa.

…………

Rolland Oway není jen prémiová profesionální kosmetika. Rolland Oway je především unikátní příběh…

Kde: ECOart Salon Rolland, Francouzská 17, Praha 2 Více info a FB událost: ZDE

.

…………

…………

…………