KONTAKT:

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

ECOart SALON ROLLAND

Vernisáž fotografií Jakuba Ludvíka

6. 5. 2015 VERNISÁŽ FOTOGRAFIÍ JAKUB LUDVÍK, ECOart TANČÍRNA #2 s RENATOU DRÖSLERR, IVOU MAREŠOVOU, CARLOSEM SGUINTEM a PETREM KUTHANEM, MÓDNÍ KOKTEJL #2 s návrhářkou MONIKK
Jakub Ludvík – označovaný jako fotograf lidských duší, patří mezi vyhledávané české fotografy. Do popředí se dostal portréty známých předních osobností včetně sportovních hvězd. Jeho snímky můžete vidět často v časopisech, na obalech hudebních nosičů ale i v reklamních kampaních. Král světla fotografů oceňuje rovný přístup: “Každý, kdo fotografuje ví, jak je světlo důležité pro výsledný záběr. Světlo vytváří obraz a určuje jeho styl, stíny, prokreslení, lesk… Proto je pochopení vlastnostího světla zároveň uměním. “Fotografie JAKUBA LUDVÍKA patří k těm nejlepším ve své kategorii. Je nám ctí, že Jakub Ludvík s ECOart SALONEM ROLLAND navázal spolupráci, která bude zahájena dne 6.5.2015 vernisáží – souborem fotografií, které budou k vidění do 6.6.2015.
Výstava fotografií předního českého celebrity fotografa Jakuba Ludvíka. Jakub, který fotil všechny přední osobnosti i prezidenta. Pár rozhovorů a nahlédnutí do Jakubovi duše i tvorby zde ČT, 13.komnata. Vernisáž byla obohacena fashion koktejlem osobité módní kolekce od skvělé módní návrhářky MONIKK.
Zároveň byl odstartován společný projekt NEW IMAGE 4YOU! Během následujícího roku se můžete nechat hýčkat v ECOart SALONU ROLLAND a zároveň vyfotit právě Jaubem Ludvíkem. Své know how našim klientům předají i přední stylisté Martin Gruntorád a MONIKK. O živé vystoupení se postrarala Renáta Drössler – herečka a šansoniérka zvaná ČERNÝ MOTÝL českého šansonu a Iva Marešová, od 17:00 se o pohodové jazzové rytmy postarali DJs Carlos Squint a Petr Kuthan. Kulturní doporučení ZDE. Video ECOart SALON ROLLAND z celého průběhu dne naleznete ZDE, ostatní videa z akce jsou k vidění ZDE a ZDE. Shlédněte galerii fotografií níže:
První, kdo využil tohoto balíčku NEW IMAGE 4YOU! BALÍČKU a oddal se rukám našich kadeřníků z vizážistů z ECOart SALON ROLLAND, stylisty Martina Gruntoráda a fotografa Jakuba Ludvíka je herečka Henrieta Horáčková.  Proměnu herečky Henriety Hornáčkové je možné v prostorách salonu shlédnout 6.5.2015 od 17:30, rovněž se při této příležitosti můžete setkat s předním stylistou Martinem Gruntorádem, který se na proměně Henriety podílel a který je naprostý profesionál ve svém oboru. Martin má na svém kontě spolupráci s předními osobnostmi nejen
české, ale i zahraniční umělecké sféry, např. Kanye West, Selita Ebanks, Blanka Matragi, Zlata Adamovská, Lucie Borhyová, Michal David, Karel Gott, Iva Kubelková, Marie Rottrová a mnoho dalších..
¨..
Přijďte se podívat a nechat se inspirovat proměnou NEW YOU.
..
Video ECOart SALON ROLLAND z průběhu Vernisáže fotografií Jakuba Ludvíka a Proměny NEW YOU Henriety Hornáčkové naleznete ZDE.
..
..
..