KONTAKT:

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

ECOart SALON ROLLAND

Vernisáž Lyubena Petrova

1. 9. až 17. 9. 2014 VÝSTAVA OBRAZŮ MALÍŘE LYUBENA PETROVA
Když proměny září barvami

….

Ve svém vrcholném díle Tisíc plošin Deleuze a Guatarri hovoří o principu stávání se zvířetem. Neznamená to ovšem brát na sebe zvířecí masku, nebo napodobovat chovaní zvířat, ale stávat se bytostně sám sebou. Taková transformace přináší schopnost vnímat svět intenzivněji a upřímněji: jsme v jádru věci – co jiného je prací malíře? Stávání se zvířetem je tak podobné tomu být cizincem, nebo dítětem. Právě oni jsou schopni ve svém pohledu na svět vytvářet syntézy na první pohled neslučitelných, případně konfliktních témat a problémů. Na obrazy Lyubena Petrova lze nahlížet obdobným způsobem. Představují multikulturní krajinu symbolů, výjevů a motivů v netradičních kombinacích. Jsou jako známá krajina, ve které každý další krok končí překvapením; nezařaditelné a výrazné zároveň.

3. 9. 2014 VERNISÁŽ OBRAZŮ LYUBEN PETROV, ECOart TANČÍRNA – DJs IM CYBER a CARLOS SQUINT, BEAUTY GARAGE SALE

…..
První středu v září 2014 jsme zahájili pilotní ECOartovou TANČÍRNU s rezidentem DJ CARLOSEM SQUINTEM a jeho exkluzivním hostem DJkou IM CYBER, kterou jsme doplnili o BEAUTY GARAGE SALE na www.ROLLAND.cz produkty za 1 + 1/2 ceny. Totálním výprodejem kosmetiky všech značek z E-SHOPU www.kosmetikanavlasypraha.cz Slevy až 70% Alterna, Bio Ionic, Kérastase,Tangle Teezer, Goldwell, L´Oréal, Salerm, Olivia Garden atd…


Program:

  1.  od 8 do 22 hodin výprodej veškeré kosmetiky z E-SHOPU www.kosmetikanavlasypraha.cz
  2.  od 18 do 22 hodin zahraje k tanci a poslechnu jeden z předních klubových DJs CARLOS SQUINT, který bude jedním z rezidentů Tančíren v ECOart SALONU ROLLAND. Vzácným hostem eventu bude nejlepší česká drum´n´bassová DJka IM CYBER
  3. drobné občerstvení a nápoje budou zajištěny
  4.  vernisáž Lyubena Petrova se spolupráci s Výtvarného ateliéru www.malovanikresleni.cz

První ECOartová TANČÍRNA, vernisáž obrazů LYUBENA PETROVA a BEAUTY GARAGE SALE proběhla v naprosto uvolněné a přátelské atmosféře. Za DJský pult se postavil rezident a náš blízký přítel CARLOS SQUINT a jeho pozvání přijala IM CYBER, kterou prostor ECOart SALONU ROLLAND naprosto nadchl. ECOartové tančírny, vernisáže a zajímavé akce na produkty nebo služby tak pevně dostaly místo v rozvrhu salonu – vždy každou první středu, bez vyjímky.
Děkujeme za spolupráci Výtvarnému ateliréru www.malovanikresleni.cz díky kterému jsme objevili talenovaného malíře Lyubena Petrova. Tímto bychom mu velice rádi poděkovali za to, že měl tu odvahu a byl první, kdo v prostoru ECOart SALONU vystavoval.

….