KONTAKT:

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

ECOart SALON ROLLAND

Vernisáž obrazů Marka Slavíka

23. 9. 2015 Vernisáž MAREK SLAVÍK – PROLÍNÁNÍ SVĚTŮ # ECOart TANČÍRNA # LIVE JAN ŽAMPA – EDDIE STOILOW # DJ ARTURO LERRETA # MODNÍ KOKTEJL s LAZY EYE # VLASOVÁ KOLEKCE ROLLAND 50´s
..
ECOart TANČÍRNA a vernisáž obrazů Marka Slavíka “Prolínání světů”
,,,
MAREK SLAVÍK: Pojmem prolínání světů je myšleno propojení a sloučení všech vjemů v jeden vizuálně harmonický celek. Abstraktní podoba obrazů svou kompozicí odráží nejrůznější konstelace a odráží realitu v nehmatatelném a citlivém rozpoložení s důrazem na emotivní stránku věci, nezatíženou realitou. Důraz je zde kladen na co největší vyvážení kompozice s maximálním využitím formátu obrazu. Každá malá část obrazu by mohla plnit svébytný celek, avšak v celkovém nakomponování těchto prvků dohromady vzniká hutný ústřední motiv. Obrazová série je, až na některé výjimky, čistě abstraktní a je tedy na pozorovateli a jeho představivosti, jak si obrazy vyloží, popřípadě jaké skutečnosti si do vizuálního vjemu promítne. Malby mají za cíl v první řadě působit na emoce (podobně jako hudba) bez bezprostředního zatěžování dějem. Ten se následně rozvíjí až po delší době pozorování. Děj se také rozvinout nemusí a obraz může zůstat jen v rovině pocitu, avšak je zde nutno podotknout, že každý pocit má svůj původ a je jen na divákovi, zda-li jej hodlá v sobě dohledávat….
..
MAREK SLAVIK – studoval na Pražské akademii výtvarných umění v ateliéru klasické malby prof. Zdeňka Berana.
..
Ve středu 23.9.2015 byla skvěle zahájena vernisáž obrazů Marka Slavíka pod názvem “Prolínání světů”. Obrazy talentovaného umělce Marka Slavíka budou v ECOart SALON ROLLAND k vidění do 31.11.2015. Zároveň jste při této příležitosti mohli shlédnout i obrázky z cyklu příběh “BYL ON” mladé umělkyně Kamily Filingerové, která spolupracuje s Kolpingovým azylovým domem, který poskytuje sociální služby matkám s dětmi. Zkrátka tento krásný den byl protkaný uměním, módní a vlasovou kolekcí, skvělá muzika nejen od předních DJS, ale i od nepřekonatelného Honzy Žampy, který zde předvedl svůj dokonalý hlas, dobré víno a jídlo, zkrátka krásný den a večer, který byl dotvořen díky vám a skvělé atmosféře.. Tímto děkujeme všem, kteří se na této události podíleli.
..
Modní kolekce z dílny LAZY EYE, bude doplněna o vlasovou kolekci ROLLAND 50s.
LIVE Jan ŽampaEDDIE STOILOW – životopis této kapely se píše už od roku 2000, ovšem až roku 2004 našla kapela kompletní sestavu. Honza Žampa, kouzlí se svým báječným hlasem a i my se můžeme těšit na jeho okouzlující zpěv.
DJ Arturo Legorreta – je mexický DJ, který se djingu věnuje již mnoho let, jeho sety můžete slýchat NYC, MX & PRG. Deephouse je jeho srdcová záležitost.
DJ Carlos Squint – jeden z tvůrců české klubové scény, od počátku devadesátých let působil především v oblasti propagace akcí, na kterých úmyslně nehrál jako DJ, ale trávil hodiny a dny pozorováním po boku nejlepších DJs, kterými se nechával inspirovat tak, aby následně své hraní proměnil v neopakovatelný zážitek a skvělou atmosféru.
OBČERSTVENÍ z kuchyně JÍDLO LÁSKY RAW FOOD a NATY PETRIC. NÁPOJE od sládků z VINOHRADSKÉHO PIVOVARU.
..
DĚKUJEME VÁM VŠEM A TĚŠÍME SE NA DALŠÍ SETKÁNÍ S VÁMI..
..
..
..
..
..