KONTAKT:

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

ECOart SALON ROLLAND

Vernisáž obrazů Michala Škapy & 1st BDAY

11. 6. 2015 1. NAROZENY ECOart SALON ROLLAND, VERNISÁŽ OBRAZŮ “ABECEDA” MICHAL ŠKAPA, ECOstreetart TANČÍRNA #2 s JAMESEM HARRIESEM, DJs IM CYBER, FATTY M a J. KOMÁNKOVOU, CARLOSEM SGUINTEM, MIKEM DJUKEBOXEREM, workshop LIFESTYLOVÉ TIPY #2 s TINOU z BLOGES ROBES, LONGBOARDY #2 z LONGSHOP.CZ, ochutnávka RAW FOOD #2 z JÍDLO LÁSKY
..
SALON ROLLAND slaví své první narozeniny!!!!
..
Narozeninová oslava byla spojená s ECPart TANČÍRNOU a vernisáží obrazů předního street artového umělce Michala Škapy, který zde zahájil svou výstavu, pod názvem “ABECEDA”.
MICHAL ŠKAPA vystupující ve veřejném prostoru pod uměleckým jménem Tron, je jednou z nejdůležitějších postav domácí graffiti a ruku v ruce s tím rovněž hip-hopové scény. Ulice českých a světových metropolí tento výtvarník, rodák z Prahy, prosvěcuje svou tvorbou už dvaadvacet let. Dnes jeho práce není jen na zdech, silničních pilířích, na vagonech vlaků, ale také v respektovaných galeriích. Ve svých dílech se autor často zabývá písmem, zkoumá jeho ruzné podoby, které zakódovává do textu. Zároveň jste mohli vidět britského zpěváka a skladatele Jamese Herriese, který na živo vystoupil v 19:00. Za gramcemi se představili přední DJs: Carlos Squint # 11:00 – 13:00 / Mike Djukeboxer # 13:00-16:00 / J. Kománková # 16:00-19:00 / James Herries # 19:00 / IM Cyber # 19:30-21:00 / Fatty M # 21:00-23:00.
Pro milovníky longboardingu tu pro vás byly nachystané i longboardy na půjčení. . Mohli jste si nechat poradit, protáhnout tělo a trochu si zařádit, popř. zakoupit nejeden longboard. Narozeninový den byl zároveň doplněn o kolekci a modely street artového vlasového umění a stylingu z dílny ROLLAND, galerii fotografií můžete shlédnout ZDE. O lifestylové rady a typy se na workshopu postarala Tina z Bloges Robes. O ochutnávku živé organické stravy RAW FOOD se postaralo Jídlo Lásky, pod vedením Evy Kavkové. Zkrátka narozeninový den byl plný street artového umění, hudby, tance, zábavy, módních typů a dobrého jídla ..Děkujeme všem účastníkům a přátelům ECOart SALON ROLLAND, kteří s námi s úsměvem na tváři oslavili první narozeniny a zároveň děkujme streetartovému umělci Michalu Škapovi, který nám zde slavnostně představil svá netradiční a nevšední díla, která v prostorách salonu budou k vidění a k prodeji do 20.9.2015. Je nám velikou ctí..zkrátka DĚKUJEME!!!
..
koukni na FBC událost zde
..
..
..
..
..
..