KONTAKT:

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

ECOart SALON ROLLAND

Vernisáž obrazků Kamila Filingerová

26. 8. 2015 vernisáž KAMILA FILINGEROVÁ # Příběh: BYL ON # SUN AND ART # tančírna ECOart BEACH TANČÍRNA # blešák FRANCOUZSKÁ SMĚNA KNIHA ZA KNIHU
..

Kamila se narodila v Praze v lednu 1988. Výtvarné tvorbě se intenzivněji začala věnovat v šestnácti letech, po dlouhou dobu spíše pro sebe a pro známé. Kamila spolupracuje s Kolpingovým domem, který poskytuje sociální služby matkám s dětmi. Díky navázanému kontaktu ECOart SALON ROLLAND s tímto zařízením má nyní Kamila první příležitost prezentovat se na veřejnosti souborem obrazů a příběhem s názvem BYL ON, který byde v prostorách ECOart SALON ROLLAND k vidění do 30.9.2015.
..
Kamila je zároveň jednou z talentovaných umělkyň, které se autorsky podílí na 3. ročníku charitativního projektu Girls&Business, kdy Kamila obdržela částku 5000,- Kč na malířské potřeby, tak aby mohla realizovat svou malbu, která bude promítnuta v plánovaném kalendáři, který bude předmětem prodeje.
:::
Posláním Kolpingova domu je poskytovat podporu a pomoc sociálně znevýhodněným rodinám, zejména pak mladým osamělým matkám s malými dětmi. Hlavním cílem tohoto domu je funkční rodina plně integrovaná do běžného sociálního prostředí. Neb 26.8.2015 se uskutečnila netradiční vernisáž této talentované umělkyně. Příjemnou letní a plážovou atmosféru navodil v ECOart BEACH TANČÍRNĚ Mike Djukeboxer, zkrátka se konala “Pláž ve městě!” Pro milovníky knih nejen malé, ale i velké tu byl připraven i letní blešák: FRANCOUZSKÁ SMĚNA KNIHA ZA KNIHU!!! Máte doma knihy na které se vám práší? Sháníte knihu, jejíž výtisk už není k mání? Nevíte která kniha je ta správná? Zastavte se za námi a podpořte dobrou myšlenku. Příštího blešáku se můžete aktivně účastnit i vy..
..
..
..
..
..