KONTAKT:

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

ECOart SALON ROLLAND

Vernisáž obrazů Lenky Malíské Sárové

25. 3. 2015 VERNISÁŽ LENKA MALÍSKÁ, ECOart a DYZAJN MARKET TANČÍRNA #2 S CARLOSEM SQUINETEM, MÓDNÍ KOKTEJL #2 s BLACK MOUNTAIN


Párty pro všechny dyzajn markeťáky a naše přátele. I pro přátele našich přátel. Vernisáž výstavy malířky a šperkařky Lenky Malíské společně s modelkami v módních sukních od Black Mountain, které předvedly dyzajmárketové modely. Za gramce se postavil náš guru Karel Šilhan (DJ Carlos Squint).

Lenka Malíská? Autorčin koncept porcelánové tvorby je často vázán na sériové řady. Invence jde v těchto případech ruku v ruce s metodickou zaujatostí, umělkyně hledá a testuje původní nápad ve vztahu k účelnosti, k materiálu, technologickému procesu. Vymýšlí a ověřuje varianty, alternativní podoby dekoru, případných doplňků až k výsledné množině výtvorů, v nichž se finální permutované varianty stávají součástí celku, často realizovaného manu propria. Námětově v nich malířka navazuje na svou volnou tvorbu, kdy neváhá svůj zájem obrátit k inspiraci dětským světem, k intimním vzpomínkám na pozapomenuté hříčky, hračky, říkadla a pohádky. Rezultáty manifestačních výprav ke svým infantilním zážitkům přetavuje umělkyně do neotřelé poetiky a neuplatňuje je pouze na ploše, z některých posléze vytváří i originální porcelánové šperky, drobné dekorativní brože či je zhmotní do menších trojrozměrných kompozic, zdobících pak například víčko konvice. Autor textu: Mrg. Jan Samec.

25. 3. 2015 – 4. 5. 2015 VÝSTAVA OBRAZŮ # LENKA MALÍSKÁ

Krásné obrazy malířky Lenky Malíské Sárové, byly k vidění v ECOart SALON ROLLAND byly nejen k vidění, ale zároveň i k prodeji, stejně tak i porcelánové šperky z dílny této nadané a talentované umělkyně, působící nejen v Čechách, ale i v zahraničí.
www.maliska.cz

..

..

..