KONTAKT:

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

ECOart SALON ROLLAND

VERNISÁŽ OBRAZŮ THERÉSE ROSIER

6. 10. 2014 VERNISÁŽ OBRAZŮ THERÉSE ROSIER, charitativní projekt GIRLS&BUSINESS 2014/2015, ECOart TANČÍRNA #2 s SAYSOMETHING&BIOMASHA, ULTRAFINEM a CARLOSEM SQUINTEM

….

GIRLS&BUSINESS 2015

..
DVANÁCT RŮZNÝCH ŽEN SVEDL DOHROMADY JEDEN SPOLEČNÝ CÍL. POMOCI ŽENÁM, KTERÉ SE OCITLY V TÍŽIVÉ ŽIVOTNÍ SITUACI A KTERÉ POTŘEBUJÍ POMOCNOU RUKU. Nejedná se o nadaci ani neziskovou organizaci, ale o ženy, které se rozhodly spojit síly a udělat, dobrou věc. A to velmi netradiční formou – kalendářem Girls and Business. Výtěžek nejde na produkci kalendáře ale přímo konkrétním projektům a ženám. Kompletní produkce kalendáře je bez nároku na honorář. Přidejte se i vy.


„Celá realizace by byla nemožná bez sponzorů a partnerských darů, kterých si velmi vážíme.Všechny oslovené ženy šly do projektu bez nároku na honorář a za to jim patří obrovský dík! Kompletní výtěžek z kalendáře Girls and Business poputuje na pomoc Azylovému domu pro ženy s dětmi, které naši pomocnou ruku opravdu potřebují“ říká jedna z hlavních organizátorek Martina Sikorová.
Therese Rosier Tereza Ester Vacková, narozena 14. 9. 1989 v Praze. Česká malířka a kreslířka pocházející z Prahy, přední propagátorka Pin Up Artu v České republice. Mimo malířství, kterým se zabývá již několik let, se věnuje i photomodelingu v pin-up/alternativním stylu. Láska pro vintage, glamour, retro a burlesku se odraží jak v jejích obrazech, tak na její osobité vizáži. Obrazy jsou prodchnuty ženskostí, smyslností, sexuálním napětím a jsou známy jako uhrančivé obrazy s duší. V dílech nalezneme jedinečné a originální spojení mezi uměním a vášní pro vintage styl.

..

Vystudovala SSUŠD v Praze. Po té se odstěhovala do města Teplice, kde tři roky žila a kde se začala své tvorbě naplno věnovat. Nyní žije a tvoří střídavě v Praze a Veltrusech. Na začátku tvorby se věnovala spíš surreálné malbě, postupem času si vytvořila jedinečný styl s vlastním rukopisem. Věnuje se především tvorbě akvarelů.

..

SAYSOMETHING&BIOMASHA Cukavé rytmy, akční lyrika, na místě vzniklá a v tu ránu zaniklá, přimo před vámi, jenom pro vás, jenom s vámi. MC Metoďej Constantine, věrozvěst hbitýho verše, Lojza Qádr, beatbox v duši a puse, Bio Masha, rychlokurz v pismenech.

..
DJ Ultrafino (Funk, Jazz, Soul, Hiphop, Rare Grooves) je spolutvůrce pražské jazz/funkové DJ scény. Striktně vinylový hráč, který za gramofony zúročuje své dlouholeté muzikantské zkušenosti. Ve svých setech kombinuje hlavně funk, soul a jazz ze 60. a 70. let, ale stejně tak v nich uslyšíte i disco, hiphop, latino, reggae a neočekávané raritní kousky z celého světa. Je rezidentem několika pražských klubových akcí. Pořádá už čtvrtým rokem pravidelnou funk-soulovou noc Funkopolis (v Paláci Akropolis) a již šestým rokem jede žánrově eklektická Fúze (Houseboat u Bukanýra). Vloni odstartoval jedinou českou klubovou noc orientovanou na taneční jazz a acidjazz nazvanou Jazz Cookies (Palác Akropolis), na které pravidelně hrává svou vlastní produkci a spolupracuje s živými hudebníky a zpěváky jako je Radimo (Prago Union Livě), Charlie One, Lucie Gogoláková, Radim Knapp a jeho stálý spoluhráč, brazilský perkusista Dudu Morais. Již podruhé se spojilo dvanáct žen se stejným cílem, a to pomoci ženám a dětem, které se ocitly v tíživé životní situaci téměř na hraně společnosti. Charitativní projekt, do kterého jsou všichni zapojeni bez nároku na horář má podobu kalendáře pro rok 2015.

..
Bára Nesvadbová, Renata Langmannová, Andrea Kerestešová, Ivana Mentlvá, Lenka Kubíková, Claudie Marečková, Joanna Pintal, Nina Hedwic, Alžběta Poláčková, doc. Tesařová, Jitka Fürst, Jitka Hroudová z The Tap Tap, Kuchařky bez domova, to jsou ženy, které se postaví před fotoaparát předního českého fotografa Bena Renče. Představení projektu a tváří proběhlo v prvním prostoru franchisingového konceptu mutifunkčních prostorů ECOart SALONŮ ROLLAND, o catering se postaral Marks&Spencer. www.girlsandbusiness.cz

..

16. 10. až 11. 11. 2014 VÝSTAVA OBRAZŮ THERÉSE ROSIER

..

Česká malířka a kreslířka pocházející z Prahy, přední propagátorka Pin Up Artu v České republice. Mimo malířství, kterým se zabývá již několik let, se věnuje i photomodelingu v pin-up/alternativním stylu. Láska pro vintage, glamour, retro a burlesku se odraží jak v jejích obrazech, tak na její osobité vizáži. Obrazy jsou prodchnuty ženskostí, smyslností, sexuálním napětím a jsou známy jako uhrančivé obrazy s duší. V dílech nalezneme jedinečné a originální spojení mezi uměním a vášní pro vintage styl. Vystudovala SSUŠD v Praze. Po té se odstěhovala do města Teplice, kde tři roky žila a kde se začala své tvorbě naplno věnovat. Nyní žije a tvoří střídavě v Praze a Veltrusech. Na začátku tvorby se věnovala spíš surreálné malbě, postupem času si vytvořila jedinečný styl s vlastním rukopisem. Věnuje se především tvorbě akvarelů.