KONTAKT:

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

ECOart SALON ROLLAND

Vernisáž THE TAP TAP

12. 11. 2014 VERNISÁŽ THE TAP TAP “NAČERNO”, ECOart TANČÍRNA #2 s THE TAP TAP a DJ MIKOLÁŠ, svetry #2 od RanDOMArt

Na ECOart TANČÍRNĚ budeme juchat a zpívat s kapelou THE TAP TAP, uvedeme vernisáž originální výstavy černého humoru o lidech s handikepem THE TAP TAP NAČERNO. Večerem provede i funky DJ MIKULÁŠ a o fashion se postará autorka krásných a funkčních ručně pletených svetrů RanDOMAart….

Hlavním účelem výstavy je upozornit na význam černého humoru jako důležité schopnosti komunikovat o vážných věcech s nadhledem.Celostátní turné nazvané „The Tap Tap načerno“ je pořádáno na podporu sbírky na dostavbu areálu Jedličkova ústavu a škol.
Podpořit sbírku přímo na www.sbirkajus.cz.

THE TAP TAP – MINI KONCERT ZAČNE PŘESNĚ V 18:00 HODIN

Kapela The Tap Tap je kapela složená z tělesně postižených studentů a absolventů škol pražského Jedličkova ústavu. Kapelu v roce 1998 založil a dodnes vede Šimon Ornest. The Tap Tap pravidelně vystupuje na českých festivalech (Rock for People, Mezi ploty, Trutnov Open Air Music Festival) a v zahraničí (v roce 2012 na LOH v Londýně, dále také v Moskvě a v předchozích letech v Madridu, Varšavě, Bruselu). Mezi poslední velké úspěchy kapely patří například vystoupení na Pražském jaru, uspořádání 1. ročníku festivalu Pojď dál nebo nevídané charitativní akce (paralelně konaných koncertů v Praze, Brně a Ostravě) – Koncertu proti konci světa. Dále také již třetí ročník Mikulášské v Opeře, která byla také vysílaná v přímém přenosu na ČT2 a ČRo2. V současné době The Tap Tap chystá turné spojené s výstavou černého humoru na téma handicapovaní a další zahraniční cestu, tentokrát do Izraele. Mimo to The Tap Tap pokračuje v rozvoji multifunkčního bezbariérového vzdělávacího centra – STUDEO.

……

….
THE TAP TAP NAČERNO Smysl pro černý humor je specificky česká vlastnost a prochází napříč celou naší společností. Zasmějte se společně s námi vtipům o lidech s hendikepem a zeptejte se na cokoli, co Vás o nás zajímá. Všechny vybrané vtipy prošly tvrdou cenzurou členů kapely The Tap Tap – nejtemnější odstín černé legrace je tedy opravdu spolehlivě zaručen.


Autoři vtipů: Douša, Fefík, Hrdý, Koštýř, Rakus, Setík, Vrána — autoři časopisu Sorry, www.sorryvize.cz
Kurátor výstavy: Šimon Ornest Grafické a expoziční řešení: Jan Augusta, www.janaugusta.cz
Pořadatel výstavy: Občanské sdružení TAP, www.os-tap.cz www.thetaptap.cz/ DJ MARTIN MIKULÁŠ www.phono.cz


THE TAP TAP zahráli akusticky, představili svoji výstavu THE TAP TAP NAČERNO, jejímž hlavním účelem je upozornit na význam černého humoru jako důležité schopnosti komunikovat o vážných věcech s nadhledem. Celostátní turné nazvané „The Tap Tap načerno“ je pořádáno na podporu sbírky na dostavbu areálu Jedličkova ústavu a škol.