KONTAKT:

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

 
OWAY ACADEMY

Vzdělávání OWAY

ROWAY ACADEMY JE AKREDITOVANÉ ŠKOLÍCÍ CENTRUM, které vzdělává úplné začátečníky (rekvalifikační programy), ale nabízí i semináře a školící bloky pro kadeřníky a zkušené profesionály s cílem a zaměřením na konkrétní zvýšení kvalifikace.

OWAY ACADEMY přináší nové módní trendy.
Profesionální tým lektorů vás provede teoretickou i praktickou částí vzdělání, tak aby nově nabité zkušenosti a vědomosti jste mohli prohlubovat a maximálně využít pro svou vlastní praxi.
 
 
Prémiová organická vlasová kosmetika OWAY založená na biodynamických principech. Maximálně šetrný bezamoniakový profesionální barvící systém OWAY Hsystem – barvení vlasů vycházející z tradiční japonské medicíny. HEAD.SPA – odborná trichologická péče o problematickou pokožku hlavy. Semináře a výukové bloky probíhají v OWAY ACADEMY v ECOart SALON OWAY, který je prvním nezávislým multifunkčním prostorem, který spojuje krásu těla, ducha a mysli. Kadeřnický salon s holistickým přístupem, kde se můžete dále vzdělávat na doplňkových seminářích a workshopech a potkávat se na lekcích jógy či na přehlídkách a vernisážích s talentovanými umělci. Dodržuje ekologické zásady a dbá na obecně prospěšný a udržitelný přístup k naší zemi.
 
    Vzdělávací programy    Vážení příznivci OWAY,

    pro prodej kosmetiky a výdej zboží jsme otevřeni v následující dny:

    Pondělí 10-17 h

    Středa 12-19 h

    Čtvrtek 10-17 h

    Expedice balíčků probíhá průběžně.

    Těšíme se na vás!

    Tým OWAY