KONTAKT:

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

ECOart SALON ROLLAND

Wedding day 2015

27.2.2015 WEDDING DAY #2 s Andreou Kerestešovou, Mikolášem Růžičkou a Barborou Vida, kolekce NATURALE ART FUSION 2015
Plánujete svatbu a chcete ji mít moderní a na světové úrovni? Potom nemůžete vynechat Wedding Day 2015! ECOart SALON ROLLAND v pátek 27.2.2015 ukázal um svých kadeřníků na svatební kolekci Naturale weding art 2015. Ve svatebním jste viděli nejen herečku Andreu Kerestešovou a jejího partnera Mikoláše Růžičku, ale i modelku Báru Vida Kolářovou. Pokud máte rádi kontrolu nad akcemi, které plánujete a jste zvyklí mít vše na špičkové úrovni, rozhodnete se připravit si svatbu sami. Jak se však zorientovat na trhu nabízejícím nepřeberné množství firem nabízejících catering, květiny, šaty a účesy? Je to jednoduché. Vybrali jsme pro Vás to nejlepší . V průběhu celého dne jste měli možnost se setkat s nejlepšími kadeřníky, kosmetičkami, floristy i cukráři, kteří se Vám věnovali a vysvětlili vám, co je pro vaši svatbu nejvhodnější.
Velké finále se uskutečnilo v 17hod! Prohlédnout jste si mohli hotové líčení, účesy, svatební šaty i raw sladkosti, které pro vás předvedou modelky a herečka Andrea Kerestešová.
Svatební kolekci účesů a make-up pro tuto příležitost připraví ECOart SALON ROLLAND – první profesionální kadeřnický, kosmetický a masérský salón spojený s galerií, vzdělávacím centrem, showroomem a akademií Rolland. Salon nabízí svým zákazníkům maximální kvalitu jak při individuální salónní péči tak při uzavřených firemních beauty akcích. Pracuje se zde výhradně s organickou pleťovou a vlasovou kosmetikou francouzsko- italské značky Rolland. Zaměřuje se na kompletní vizážistické služby. Můžete si vybrat, zda přijdete do salonu nebo za Vámi přijede vizážistka domů.
WEDDING DAY 2015 propojujilo několik partnerů s jediným cílem, kdy propojením poctivého a kvalitního řemesla s dobrým nápadem a pílí vznikají zajímavé výsledky. Chceme na trh přinést světové novinky ve svatebních trendech a ukázat kvalitu našich řemesel v plné parádě.
Nové trendy ve svatební floristice – kreativní tvorba ve stylu „Nature“ od Matflowers design. Květinový ateliér MATFLOWERS dESIGN pod vedením Martiny Černé poskytuje floristické služby na vysoké úrovni. Specializací ateliéru je svatební a eventová floristika, květinový servis pro firmy, hotely a restaurace a samozřejmě kamenné květinářství na pražských Vinohradech. Cílem MATFLOWERS dESIGN je nabídnout klientovi kreativní neokoukané řešení květinové výzdoby či originální kytici, osobní přístup, respektovat přírodu v celé její kráse.

Přední svatební salon Naive představí kolekci dámských svatebních šatů pro tuto sezónu Jesus Peiro. České zakázkové pánské krejčovství Galard oblékne do svých individuálních pánských oděvů ženichy. Specialista na „živé sladkosti“ Sweet of Raw, ochutnávka svatební war kolekce. O archivaci jedinečných zážitku se postarají fotografka Katesphotography a nápadité video od Mirek Žebrák. ECOart SALON ROLLAND proběhl Wedding day a představení účesové kolekce ROLLADN NATURALE WEDDING ART 2015.Tak pokud plánujete svatbu, promoci nebo jinou slavnost, můžete se rozhodně svěřit do péče tamních profíků… KOUKNĚTE NA FOTOGALERII A VIDEO

 

….

….