KONTAKT:

SHOWROOM & OWAY ACADEMY

Francouzská 17 / Sázavská 1

+420 725 783 123

Email: showroom

www.ecosalonrolland.cz

Navštivte nás: Street View

ECOart SALON ROLLAND

ZAŽIJ MĚSTO JINAK! OŽÍVÁ I FRANCOUZSKÁ 17

20. 9. 2014 ZAŽIJ MĚSTO JINAK! OŽÍVÁ I FRANCOUZSKÁ 17

  1. KIDS WELCOME / děti si u nás mohou malovat křídou na podlahu, namalovat vlastní obraz
  2. RECYKLOLITERATURA / pro místní usedlíky a friends salonu knihovnička zdarma. Nechce se vám číst si doma? Přijďte s knížkou!
  3. limča a čaj pro všechny – zastavte se na kus řeči
  4. po celý den živá hudba / Co takhle si v sobotu odpoledne zajamovat? Nebo rádi zpíváte? Vemte nástroj, hlasivky a nechte se strhnout inspirací.
  5. SBÍREJ S NÁMI – hliník, vratné ROLLAND lahve a bio-odpad

….
15:00 otevřený seminář Udržitelný rozvoj a green jobs / Eva Šrailová Udržitelný rozvoj je v posledních letech skloňován ve všech pádech, víte ale, co to vlastně znamená a na jakých principech je založen? Jednou z možností, jak jej naplňovat jsou např. „green jobs/zelená zaměstnání“. O udržitelném rozvoji a konkurenceschopné ekonomice šetrné k životnímu prostředí uslyšíte v ECOart SALONU ROLLAND, který se také snaží zeleně růst…


18:00 otevřený seminář Autopatie / Eva Hanzlová Podstatou autopatie je návrat k jemnohmotnému kreativnímu systému člověka, spojujícímu nás s Univerzem, jeho původními vibracemi, původní melodií, vytvářející původní zdravé struktury těla a mysli, původní řád…


„S BIO-odpadem k čisté hlavě“ Pilotní projekt sběru bio-odpadu organizace KOKOZA nabírá na obrátkách. ECOart SALON ROLLAND na pražských Vinohradech zavedl sbírku bio-odpadu pro širokou veřejnost. Speciální pytlík na bio-odpad je k dostání za pět kaček přímo a pohodlně v ECOart SALONU ROLLAND na Francouzské třídě 17. Za každých dvacet pytlíků plných domácího potravinového odpadu, které občan přinese do hnědé popelnice, získá mytí hlavy organickou kosmetikou ROLLAND a foukanou zdarma! A pokud nemáte BIO-ODPADU na pytlík, za každou slupku od banánu nebo kůru z pomeranče budou v ECOart SALONU rádi – přímo před vchodem do salonu se nachází nádoba, která vybízí: “Přispěj nám svým bio-odpadem!”